Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányan vagyunk itt, aki nem...

Hányan vagyunk itt, aki nem adta be a gyerekét óvodába 3 évesen?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam most fogja kezdeni az ovit, ha minden igaz. 3év9hós lesz akkor.
2012. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én tervezem hogy nem ado be 3 évesen mert jövöre elsz pontosan 3 éves szptember 1 én
2012. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi 3 és fél évesen kezdünk szeptemberben, de már nagyon unja itthon a banánt és már nekem is sok őt foglalkoztatni egész nap.
2012. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Beírattam, de helyhiány miatt nem vették fel. (Itthon vagyok kistesóval)
2012. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom tavasszal április végén tölti be a 3-at, de nem írattam be még, majd jövő szeptemberbe szeretném ha kezdené, akkor 3év 4hós lesz. A fiam se ment 3 évesen, 3év 10hós volt amikor kezdte. Mivel itthon voltam a kicsivel, jobb volt így.
2012. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
minél előbb megy közösségbe, annál könnyebb lesz a beilleszkedés. nem jó hátráltatni a fejlődést
2012. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Be sem vették, mert áprilisban töltötte a 3-at, és akkor már nem fogadnak új gyereket. Igaz, én itthon voltam a kicsivel. De ha nem, akkor mit csináltam volna? Nagyon eszetlenül vannak itt ezek a dolgok elrendezve.
2012. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én sem vittem tavaly, akkor már terhes voltam a hugival, de mehetett volna.

most megy szeptemberben, akkor lesz 3 éves és 9 hónapos, de most is úgy vagyok vele, hogy nem erőszak, bár nagyon várja, talán pont azért, mert érzi, hogy nem muszáj.

csak fél napra megy 8-12:30-ig.

2012. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is beirattam a kisfiamat,de nem akart jarni,hisztizett,meg behanyt,nem tudtak megnyugtatni,eloszor csak fel orakat voltunk aztan 3/4,egy ora,de nem akart beszokni,en itthon vagyok a kistesoval,lehet ez is kozrejatszott benne a kis fejebe,kerdeztem az ovonot mit csinaljunk,mondta lehet rola szo h vegyem ki es probaljuk mrg kesobb,ez ugye tavaly szeptemberben volt,megprobaltuk iden marciusba es ugyan ott folytattuk ahol szeptemberben abba hagytuk,amikor mondtam h csak delbe tudok menni erte a dada a fejet fogva azt mondta:"Atya uristen",senki nem tud erte jonni elobb?Ez volt a hozzaallasuk,nem is foglalkoznak vele,mert ugye mar csak vele kellett volna foglalkozni kulon....Aztan elegem lett es mondtam en nem kinzom a gyereket(Ez miatt el lehet itelni,h kiveszem az ovodabol).Juliusba lesz 4 eves es szeptemberbe szigoruan ovodaba fogunk jarni!!!Ti jartatok esetleg hasonlo helyzetbe?
2012. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem adtam be, októberben tölti a hármat. Ő nagyon szeret itthon lenni, kistesó is van. Még érik egy kicsit, ügyesedik, bátorodik. Ő az a típus, aki nagyon érzékeny, ő lesz a legelső akitől játékot vesznek el és megbúbolják. Ilyen típus. 1 év nagy idő erősödéshez.
2012. jún. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!