Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki otthon van a Kicsivel,...

Aki otthon van a Kicsivel, meddig viszi/viheti a nagyobb gyereket óvodába?

Figyelt kérdés
Egész nyáron otthon lesz vagy pl. még júniusban lehet vinni?
2012. máj. 26. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk akinek van kisgyermeke otthon, nem viheti a nagyobbat oviba a nyáron, csak amíg az iskola is tart. Június 14.ig
2012. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk május végéig járhatott csak, 3 hónap otthon, de lehet, hogy ovi válogatja!
2012. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk vihetném végig.Jún 15ig vannak rendes csoportok,aztán összevonás más ovikkal a kerületben.A mi ovink kezd,aztán 1hónapig másik ovi a soros..így jún 15ig viszem mint a többség aki megteheti hogy otthon tartsa a csoportból.
2012. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk mehetne összevont csoportba is a lányom, de nem akarom, így június 15-én megy utoljára, utána már csak szeptemberben.

Én nagyon örülök, hogy végre újra együtt leszünk jó sokat.

2012. máj. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk tavaly is és idén is május 19 körül megvolt az óvodai évzáró ,én úgy gondoltam,hogy májusban még járni fog,de a tudtomra adták,hogy ilyenkor már csak felügyelet van,nincsenek csoportfoglalkozások,ezért évzáró után itthonmaradt már.
2012. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk nem mondták, hogy nem járhat. Miért is ne járhatna?

4 hét nyári szünet alatt van zárva az ovi, ekkor nyilván nem jár. Lesznek összevont csoportok pár hétig ezen túl, de ettől még ugyanúgy járhat.


Úgy tervezem, akkor nem fog járni, ha (nem a szünet alatt) megyünk nyaralni. Férjem nagyrészt itthonról dolgozik, elég a kicsit "távol tartanom" tőle napközben. :)

2012. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Június 15-ig megy, utána már összevont csoportok vannak. Indokolt esetben mehetne tovább is (július 31ig).
2012. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!