Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnátok ötleteket mit írjunk...

Adnátok ötleteket mit írjunk az óvodai felvételi elutasítás fellebbezési kérelmébe?

Figyelt kérdés

Kisfiunk szeptemberben tölti be a 3. évét, ám a kiszemelt óvodában elutasították a felvételi kérelmünket. Már több, mint egy éve bölcsibe jár, nagyon várja az óvodát, minden csoporttársa el is fog menni oviba (max 1 v. 2 marad). Elvileg maradhatna a bölcsiben, ha nincs más lehetőség, azonban korához képest jóval fejlettebb a gondozónéni szerint, így a bölcsiben (4 éves koráig ugye) halálra unná magát, én meg tartok tőle, hogy fejlődésben is lemaradna. Másik oviba nem tudnám elhordani, mert a kisebbiket ide, a nagyobbikat oda, plusz 8 órát ledolgozni esélytelen úgy, hogy időben odaérjek mindkettejükért.

Bármilyen ötletért hálás lennék, amit beleírhatunk a fellebbezésbe.


Köszi!


2012. jún. 7. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd bele, hogy a körzetben laktok, hogy a másik óvoda messze van a munkahelyedtől, és a lakóhelyedtől, és hogy oda szeretne a kicsi is járni, ahová a nagy, hogy megkedvelted az ovo néniket, és meg vagy elégedve az óvodával,az óvoda nyújtotta lehetőségekkel.
2012. jún. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt írd le amit ide is írtál, csak cifrázzad, és fejtsd ki bővebben, hogy mennyire megoldhatatlan így ez a helyzet.Meg amit az első is írt!

Szerintem azt hagyd ki, hogy maradhatna a bölcsiben.

2012. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Félreérthető voltam. A nagyobbik 3 éves lesz, a kicsi 1 éves. Így az ovit tapasztalatainkra hivatkozva nem tudom fényezni, mert még csak most mennénk először oviba. Igen vicces helyzet állhat elő, ha a két gyerekünk egy bölcsis csoportba fog esetleg kerülni ... El tudom képzelni hová fejlődne a nagyfiunk,ha a kislányunkkal megfelelően foglalkoznak és a többi vele egykorú csöppséggel... Etethetné a kicsiket, biztos abból is van mit tanulni :(
2012. jún. 7. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért nem vették fel, mert még nem tanköteles, csak szeptember után, tehát elvileg a jövő tanévtől kötelesek felvenni. Szerintem pszichológusi véleményt kellene szerezned, hogy a érett az ovira és a fejlődéséhez elengedhetetlenül fontos, hogy már óvónők foglakozzanak vele a korához hasonló gyer a kicsikkel. Családsegítőben biztos találsz gyermekpszichológust, vagy segít a védőnőd.
2012. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!