Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S sürgős segitségre van...

S. O. S sürgős segitségre van szükségem ugye nem fog vissza esni?

Figyelt kérdés
kisfiam 2 hónapja volt korházba kiszáradás miatt és mert a bél működése leált a problémám az h délelött a kisfiam apja energia italt ivott lényeg az h öntött a gyerek vizébe is 1:1 arányba így 2 dl ivott délútán kisfiam iszonyatos sírással ébredt és csípte a hasát kb fél ora kellett mire megynyugszik adtam neki alégoflex babyt most egy picit nyugodtabb mosolyog is de nem akarja meginni a kamilla teát mit csináljak h menjen töle a szél és búfizzen? ugye nem fog leállni a bél müködése kérlek adjatok tanácsot
2012. jún. 9. 16:03
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

energiaitaltol?

mindenesetre anyagcsere gyorsíto...fokozza a bélmüködést, mindenképpen hivj fel egy orvost és kérdezd meg tőle hogy biztos minden redbe legyen vele...ő jobban tudja

2012. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hívd fel az orvost. 2 dk energiaitalban rengeteg koffein van, az sok is lehet a kicsinek

(az apja öntött neki energiaitalt? Ugye tudod, hogy ezért fel is lehetne jelenteni?)

2012. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
igen ö öntött neki holott tudja h nem szabad az energia ital 1dl volt + 1dl víz
2012. jún. 9. 16:13
 4/21 anonim ***** válasza:

Bocs, de akkor most már nem csodálkozom, hogy kiszáradással és bélleállással volt a gyerek korházban. A bélleállást nem lehet 1 nap alatt "elérni".

Hívd fel az orvost!

2012. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
mindenképp felhívom most és köszi a válaszokat de akkor ha csak most kapott és többet nem kap akkor nem lesz baj?
2012. jún. 9. 16:16
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de megáll az eszem! Alkoholt még nem adott a gyereknek? Sürgősen beszéljétek meg a további "hozzátáplálást!"
2012. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
énis kiakadtam rajta elhihetitek mostis remegek az idegtől mert a doki meg nem veszi fel jaj istenem de félek az éjszakától :(
2012. jún. 9. 16:22
 8/21 anonim ***** válasza:
az ügyeletet hívd.
2012. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
mi??? az én 4évesem gyerekm pl. még colát nem ivott az életében nem hogy iylen szutykokat,frankón kiakadtam!
2012. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
azt sikerült elérnem azt mondták h adjak neki kamilla teát mást nem tudnak javasolni remélem nem lesz baj
2012. jún. 9. 16:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!