Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek van ötlete, tapasztalata...

Kinek van ötlete, tapasztalata ezzel kapcsolatban, minden segítségre szükségem van?

Figyelt kérdés
3 éves kislányom 5 napja kórházban van, véres, nyálkás hasmenése van, nem javul(hányás csak az első napon volt 3szor) vírus, baktérium negatív. nem tudják mi baja, először szalmonellára gondoltak, de az negatív. Segítsetek, ilyen tünetekkel milyen betegsége lehet??megőrülök az aggodalomtól, hogy valami súlyos betegsége van!
2012. febr. 23. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Van a lakásban kölyökkutyátok?
2012. febr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Írtam privit!
2012. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nincs kutya.

de a vírust és abaktériumokat is kizárták.

2012. febr. 23. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem a kutyát, hogy esetleg fennállhat-e a bélférgesség? De ha játszótéren, vagy valahol állati ürülékkel érintkezhetett, attól még lehet. De csak találgatok. Nagyon sajnálom a kislányt is és téged is, remélem mielőbb meggyógyul, és ha megkérlek, megírnád mi baja volt, ha már kiderítették? Talán segítenél vele a következő anyukának...
2012. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

igen, megírom, ha tudok valamit.

nem voltunk játszótéren már nagyon régen, szerintem a bélférgesség kizárható.

2012. febr. 23. 20:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetni akarlak, de először ez jutott eszembe : [link]
2012. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!