Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1,5 éves gyereknek hogy...

1,5 éves gyereknek hogy vágjátok a haját?

Figyelt kérdés

Magatok? Fodrász? Ha, magatok, akkor hogy? Engedi?

Illetve ha fodrász, akkor mennyiért vállalja kb?


2012. jún. 11. 06:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Fodrász vágja, én itthon nem merem. Van egy forgója, ami miatt oda kell figyelni, merre is áll a haja. :)

Ingyen vágja a fodrász, hozzá járok évek óta, így nem kér semmit azért a pár nyisszantásért.

Amúgy az ölembe ül a lányom, és nézi a tükörben, hogy mi történik. :)

2012. jún. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kádban míg fürdik, akkor vágom a megmosott vizes haját.

Lány, göndör haja van, kifésülök egy tincset, és levágok a végéből. Kleos fanzonja van.

Ilyenkor oda adom neki a parfümöket nézegetni, vagy aviszek be neki a kádba konyhai eszközöket, kis szűrő, tölcsér... amik lekötik, és annyira lefoglalják, észre sem veszi hogy vágom a haját!

2012. jún. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Barátnőm fiának is én vágom a haját géppel. Az anyukája lefogja az ölébe, én meg letúrom neki. Nagyon sír, mint mikor orrszívózzák az orrát, a hajnyíró hangját nem szereti, de 3-4 perc alatt meg van, utánna kap csokit, vagy túrórudit.


Vannak ezek a biofodrászatok, ott 1000 Ft körül vágják a gyerekek haját.

2012. jún. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biofodrász? Hihi! Már ilyen is van?!

Nálunk 500 ft-ért vágja a fodrász és betesz általában egy mesét a DVD-lejátszóba, és míg az megy, addig le tudja vágni a gyerek haját. Én egyébként sokszor magam vágom a haját, hála istennek göndör haja van, nem lehet nagyon elrontani.

2012. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.:-)
2012. jún. 11. 14:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy darabig magam vágtam a frufruját, de néha 3 nap volt, mire egyenes lett. Ült a kádban, úgy csináltam.

Meguntam, hogy ennyit szenvedek vele, meg amúgy is féltem, hogy leszúrom az ollóval, azóta fodrászhoz viszem.

Már kétszer voltunk, először 500 ft volt, de akkor csak a végét igazították, másodszor 1000 ft volt, de akkor formát is kapott.

Ül velem szemben az ölemben, úgy vágja a fodrász. Izeg-mozog, de ha gyors és türelmes a fodrász, akkor jó lesz a séró :)

2012. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!