Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hósom újabban miért nem...

21 hósom újabban miért nem akar este az ágyában elaludni? Igaz az ágya nem olyan régi 2 hete vettük neki. Nagyon sír, akkor is ha ott vagyok vele, csak a mi ágyunkban héderelne, pedig eddig nem volt gond.

Figyelt kérdés

Nagyon örült az új ágynak, de este nem akar ott maradni, állatira sír, és jön vissza a miénkbe, pedig már leragad a szeme...szerintetek hagyjam pár hétig, hogy itt kómázzon be a miénken, és vigyem át úgy, vagy pár napig próbáljak meg kemény lenni(nem nagyon megy az nekem...), és ráparancsolni, hátha....de mi van ha megutálja akkor a helyét, és még rosszabb lesz? Ha meg engedem, hogy nálunk legyen, akkor van hogy még fél10-10 kor is fent van, és csak akkor dől ki, ami meg nekünk nagyon fárasztó...teljesen tanácstalan vagyok..:-(

köszi



2012. jún. 11. 07:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekünk a rácsos ággyal kezdte ezt csinálni, így átalakítottuk heverővé, ez már tetszett és szerencsére belefekszik,először csak a délutáni alvás ment, de már a 2. este ment ő is a helyére, igaz mellé fekszem a földre és simogatnom kell ameddig elalszik. (eddig egyedül aludt el, nem kellett altatni,végig aludta az éjszakát, kb. ő is 21 hónaposan kezdte az alvás körüli "cirkuszt".)


Szerintem hagyd elaludni nálatok, majd vidd át a szobájába, esetleg az is jó ha választ magának alvós játékot, takarót stb. és napközben játszatok olyat, hogy lefektetitek aludni macit.

2012. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Aha, igen, nekünk is volt a rácsos ágynál már egy ilyen hiszti, míg rá nem jöttem, hogy az a baja, hogynem tud kijönni, akkor kivettük a rácsokat.

Ez most egy sima fa ágykeret leesésgátlóval, tehát nincs korlátozva, viszont sokkal nagyobb mint az eddig ágya, és máshová is került ezáltal a szobában, lehet ez ijeszti meg...

Nem tudok mit tenni, én ennyire sírni nem hagyom, ez nem olyan hisztféle, hanem olyan félelemszagú sírás, nem akarom magára hagyni a bánatával, de azt sem szeretném, ha átszokna a mi ágyunkba, mert így is róla szól minden napunk reggeltől késő estig:-)), legalább az a kis esti 1-2 óránk maradjon meg kettesben...

De most is átjött reggel, és itt alszik az én helyemen...:-/ De így reggel nem bánnám, csak este aludjon a helyén...köszi a választ.

2012. jún. 12. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!