Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 25hónapos a kislányom és már...

25hónapos a kislányom és már elég régóta szenvedünk azzal hogy nem akar este lefeküdni! Ha leteszem aludni mindíg ordít és tiltakozik hogy nem akar aludni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már megbolondulok ettől a helyzettől!Hiába akarom elmagyarázni neki hogy csicsikálni kell,ilyenkor mindenki alszik egyszerűen nem érdekli csak ordít!!!Mit csináljak hogy ez megváltozzon?Hadjam addig fent lenni ameddig akar?Akkor szerintem éjfélkor sem aludna!Segítsetek!Volt már valaki hasonló helyzetben?
2011. dec. 9. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is írhattam volna. Szintén 25 hónapos a kisfiam, délben gond nélkül elalszik, az este viszont vele is szenvedés. Szerintem az a gond, hogy ilyen időben nem lehet már annyit játszóterezni és a lakásban nem tudjuk eléggé kifárasztani. Ma sokat mentünk, délelőtt is és délután is szaladgált sokat, sok élmény érte és ma este gond nélkül elaludt. Tegnap nem voltunk kint a szeles idő miatt és este láttam rajta, hogy aludna (nagyon engedelmes volt) de egyszerűen nem fáradt el eléggé.
2011. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én kislányom sajnos elég ritkán engedelmes ebből a szempontból!Ha túl fáradt az a baj ha pedig nem akkor meg az!!
2011. dec. 9. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:

20 hónapos a kisfiam és most lett külön szobája,kiságyban kell aludnia.

Eleinte nagyon durva volt majdnem hányásig sírta magát mikor beraktam aludni és kimentem de ma már csak mondogatja hogy "kiszáll" és aztán elalszik.Nekünk az vált be hogy a számára szimpatikus macit betettük mellé és vele alszik:)Mondom neki mindig hogy a maci is alszik te is aludj és egyelőre működik:)

2011. dec. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alszik meg delutan? Ha igen lehet mennyit? Lehet nem faradt.

Mi mindig levendulas furdetovel furdettuk este mert nyutgat.

Esetleg kellemes halk nyugtato zene. Egy meseolvasas.

2011. dec. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!