Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Családi napközi/magánovi...

Családi napközi/magánovi Káposztásmegyeren, Újpesten, vagy esetleg Dunakeszin BKV-val is jól megközelíthető helyen?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan érdekelne, ahová akár csak alkalmanként is vihetem fél napokra. 2,5 éves a kisfiam, hamarosan megszületik a tesó, de én már most kevés vagyok Neki.:( Igényli a (gyerek)társaságot, a szocializálódást, de azt sem akarom, hogy "lepattintva" érezze magát, csak fejleszteni szeretném, és hasznos időtöltést számára úgy heti 1-2x délelőttönként.
2012. jún. 11. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, Dunakeszin ajánlom meleg szívvel a Tündérkert Magánovit (közel a buszmegálló), közel van a Dunához, szép nagy ház, nagggyon kedves óvónénik, dadus. A fiam is ide jár, 2 éves és 3 hós volt, amikor felvették (szobatiszta volt és beszélt, de azt mondták, hogy a pelus sem lett volna akadály). Szeptemberben lesz 3 éves a fiam, azóta jár minden nap és egész nyáron fog járni. Nálunk is van egy most 13 hós hugica, és dolgozom is, ezért is akartam beadni valami klassz helyre. Ez nagyon klassz hely.

[link]

2012. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyik kisgyerek a családban a Sanofi (Chinoin) ovijába jár, relatíve olcsó (mondjuk nekik abszolút, mert ingyenes, mivel a papa ott dolgozik)
2012. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!