Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 7 éves kislánynak ajándékötletek?

7 éves kislánynak ajándékötletek?

Figyelt kérdés
Kb. 3-5 ezer ft között kellene valami jó ötlet, ajánlanátok valamit? Esetleg van most valami, ami "menőnek" számít az ilyen korú lányoknál?
2012. jún. 12. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is most vettem 7 éves kislánynak ajándékot. Én az auchanban vettem neki ilyen hercegnős társasjátékot, virágcsokrokat kell gyűjteni benne, 2800 ft volt.

Ilyen:

[link]


De ha ezt nem találtam volna meg, akkor a Barbie-kat néztem volna (ő még szeret babázni) vagy barbie-s babaruhákat.

Ő szereti a csili-vili cuccokat is, másoktól kapott ilyen kis táskaszettet, benne hajcsatokkal, hajgumikkal, karkötőkkel, volt akitől azt az új táskát (most reklámozzák), amit saját kezűleg lehet kiszínezni.

2012. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre a táskára gondolok


[link]

2012. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi,a színezős táskát már karácsonyra megkapta, barbie meg rengeteg van neki, szerintem már kezd is kinőni belőle. De a csili-vilis ékszeres dolog lehet, hogy jó lesz, de ilyesmit hol keressek? Játékboltban vannak ilyesmik?
2012. jún. 12. 15:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Én zenélős ékszerdobozt vettem, és tettem bele egy nyakláncot, karkötőt.

De vehetsz nem zenélőset is.. Imádta!!


[link]

2012. jún. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó ötlet!
2012. jún. 12. 19:07
 6/6 anonim válasza:
Nézz körül itt: [link]
2012. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!