Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lymphomyosot csepp? Kisgyerekn...

Lymphomyosot csepp? Kisgyereknél orrmandula-duzzanatnál?

Figyelt kérdés
van aki ezt használta és segített elkerülni a műtétet? kisfiamnak már a fülére ment a dolog nagyon j lenne más megoldás
2012. jún. 13. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon bejött. Ezen kívül a foreveres Activator-t csöpögtettem az orrába a lányomnak, pár nap alatt nagyon durva arcüreggyulladás is elmulasztható vele, annyira hatékony. Magamon is próbáltam, nekem is bejött. Csíp, amikor becsöppented, szóval lehet számítani kis nyafira, de nem vészes.
2012. jún. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi is használtuk. Ki volt írva műtétre. De mégis elvittem magándokihoz, aki ezt adta, így elkerültük a műtétet 1,5 évig! Nekem ez nagyon jó volt, mert akkor szültem.

Sajnos 1,5 év múlva csak ki kellett venni, de már jobban jöttek ki a dolgok.

Szóval nagyon jó!

2012. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!