Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 16 hónap körüli gyermekednek...

16 hónap körüli gyermekednek hogyan, mivel adjátok a Béres Cseppet? Miért kell, kellett adni?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat

2012. jún. 12. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Vitaminnak, immunerősítőnek és étvágyjavitónak adtam
2012. jún. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 1,5 éves és én akkor adom neki, ha észreveszem, hogy kezd taknyosodni. Sokkal hamarabb kigyógyul és nem is kell annyira porszívózni az orrát. Én reggel, este adom neki a tápszerében, plusz még C vitamint is hozzá. Amint elmúlt a taknyosság már csak napi egyszer kapja még egy hétig.
2012. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi étvágynövelőnek próbáltuk, de nekünk ez nem vált be. Én vízbe, teába cseppentettem, és C-vitamint adtam melé neki.
2012. jún. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cebion cseppel együtt adtam, bár azt alapból is kapta. a tápszerébe tettem bele. én immunerősítőnek adtam több mint fél éven át, de nem használt semmit :(
2012. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem használt semmit? az mit jelent? Minek kellett volna történnie? Mikor használt volna?


hát, nekem az a gondom, hogy babám nem iszik tápszert, vagy vizet. És nem tudom, hogyan adjam.Cak úgy tudnám adni, hogy kiskanálba viz vag tea és abba csepegtetek és azt adom neki. Egy kanál víz,tea és 5 csepp Béres Csepp, másik kanál víz, tea és 5 csepp Cebion csepp. Reggel, este. Így jó? Nem tömény?


mi étvágynővelőnek kezdjük majd el, mert kislányom nem eszik jól.

Még nem kezdtem el.

2012. jún. 12. 11:07
 6/7 anonim ***** válasza:
én írtam hogy nem használt a béres csepp. nos télre akartam neki adni immunerősítésre, el is kezdtem októberben, hogy ne legyen beteg. de annyiban nem használt hogy havonta lebetegedett, mintha nem is kapott volna semmit. először novemberben, de gondoltam még nem kapja olyan régóta. aztán beteg lett februárban, márciusban, májusban is. egy hónapja nem adom neki.
2012. jún. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló! Azért nem használt, mert nem jól kezdted el adni. Ha azt akarod, hogy ne legyen beteges télen, már júliustól adni kell, hiszen a betegséget okozó bacik már szeptemberben elkezdenek támadni, ahogy a hűvösebb idő bejön. Ezért nem hatott már májusban sem, mert már eleve egy legyengült immunrendszert nehéz helyrehozni, ezért kapta el a betegségeket sajnos. Az influenza időszak előtt is kell 6hét folyamatos szedés, hogy biztos legyen a hatás.
2012. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!