Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idő alatt tanulnak meg...

Mennyi idő alatt tanulnak meg a gyerekek úszni? Érdemes nyári intenzív úszótanfolyamra járni 4 évessel?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
ez egy jó kérdés...nekem is 4 és fél éves a fisam,valamit kikéne találni,hogy sportoljon. Úgy tudom az újszülöttek pár hónap alatt megtanulnak úszni,na most a nagyobbakkal én sem tudom mi a helyzet ::/
2012. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy tanulnak meg az újszülöttek pár hónap alatt úszni:D Honnan vetted ezt, kedves első?

Én az első lányommal jártam csecsemőúszásra, onnan kiöregedett, és egész sokáig, középső vagy nagycsoportos koráig járt egyfolytában úszni,végül megtanult,de hogy pontosan mikor, arra nem emlékszem.

Abba kellett hagynunk, mert elköltöztünk, pedig az úszás az egyik legjobb dolog, a lányom is imádta.


Sajnos nem tudom, hogy mennyi idő lenne úgy megtanulni, ha eddig még nem volt ilyen jellegű "vízbiztonság" tanfolyamon.

Lehet, hogy 4 évesen még rövid lenne a nyár, nem tudják még annyira összehangolni a mozgásukat, talán ha külön tehetséges akkor.

Aztán lehet, hogy tévedek, bocsi.

2012. jún. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

én 4 évesen tanultam meg úszni, mára sikerült begyüjtenem pár érmet, a legfényesebből :)) sztem vidd el úszni, vesztenivalód nincs.

21/L :)

2012. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is 3-4 éves korom körül tanultam meg úszni, apukám tanított. Szerintem érdemes. :) Persze csak akkor, ha alapból szeret vízben lenni. :D
2012. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én gyógyúszásra jártam sokáig ,de semmit nem ért.

Aztán 8 évesen, szintén gyógyúszáson(csak más helyen, más oktatóval) 2 hét alatt megtanultam úszni(gyors, mell, hát)

Úgy hogy előtte kb 2 métert le tudtam úszni kutyaúszásba :D

Aztán még 10 évig jártam rendszeresen. Azóta csak néha.


De azért most 20 évesen sem jelent gondot átúszni egy több mint 1 km széles tavat :)

2012. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!