Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hónap elején lett 3 éves a...

Hónap elején lett 3 éves a fiam. Hívjam én a védőnőt a státusz miatt, vagy várjam meg, míg keres?

Figyelt kérdés

Gondolom szükség lenne a 3 éves státusz vizsgálatra, de nem jelentkezik a védőnő.

Legutóbb, mikor itt volt, még a fiam 2,5 éves sem volt, éppen aludt, azt mondta visszajön pár hét múlva... azóta több, mint fél év telt el és nem jön, nem jelentkezik. Mi nem jártunk arra, mert szerencsére nem volt beteg a fiam.

(Vagyis egyszer volt hasmenős, de akkor azt mondta a doki, felesleges levinnem, diétáztassam itthon.)


2012. jún. 14. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én mindig beviszem a gyerekeket, ha státusz vizsgálat vagy oltás, bármi van. Sose hívtam a védőnőt, illetve egyszer még a terhesség alatt mikor kérdésem volt.
2012. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Kerria ***** válasza:

Nálunk amióta megszületett a lányom folyamatosan ideiglenes védőnők vannak, így a 3 hónapos státusz ki is maradt :(


Szerintem nyugodtan hívd fel és kérdezz rá, hogy mikor jön ki (vagy nálunk be kell vinni hozzá a gyerkőcöt, ebben az esetben, hogy mikor vidd el hozzá)


Remélem ki fog tudni menni hozzátok. Gondolom sok a munkája, de legalább kéthavonta kilátogathatna, mert így nem látja rendesen a fejlődési meneteket...


Hívd fel, és kérdezz rá!

2012. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én felhívtam, de - azt mondta - ő is épp hívni akart :)
2012. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, 3 éves, nem 3 hónapos. :)

Nálunk a 2 éves státusz maradt ki. Most is csak azért kérdez rá sűrübben a nagylányra (2,5 éves múlt), mert várom a következő bébikét augusztusra, így sajnos havonta kénytelen vagyok találkozni vele.

2012. jún. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amúgy azért fura, mert eddig mindig ők hívtak, hogy oltás, 2 éves státusz, ez az amaz van. És akkor mindig vittem is a gyereket.

Nem én szoktam hívni őket, hogy ugyan nem akarja-e megnézni a lurkót...

Fura... de a gyerekorvos is ebben-abban link egy kicsit.

Na majd rájuk csörgök... bár most épp a mamánál nyaral a fiam.

2012. jún. 14. 10:57
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindig vittem a fiamat a státuszvizsgálatokra. A védőnő nem fog eljönni házhoz, mivel ott végzi a vizsgálatot a tanácsadóban.
2012. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem is értem, miért link azért a védőnő, mert nem hív téged a TE gyereked miatt?! Te érdeked, hogy megnézzék a lurkót, hívd fel.
2012. jún. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk mindíg küldtek idő előtt levelet a védőnői központból. Érdekes...
2012. jún. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk eljön házhoz a védőnő, ha megkéred. Indokolt lehet, mert csomó gyerek van, aki a rendelőben fél vagy elbátortalanodik. Utána meg ráírják a lapjára, hogy nehezen teremt kapcsolatot... Szerintem a mi védőnőnk felhívna, de nem várom meg, én előbb hívom.
2012. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Félre értés ne essék, nem azt akarom, hogy jöjjön házhoz a védőnő.

Eddig bármilyen vizsgálat, oltás, státusz... bármi volt, ők hívtak, hogy mikor menjünk be. Most is vártam, de nem szóltak, ezért tettem fel a kérdést.


Nem várom el, hogy kijöjjenek, csak nem értem, ha eddig mindig hívtak most miért nem.

2012. jún. 14. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!