Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamat sajnos körülmetélték...

Kisfiamat sajnos körülmetélték, fitymaszükület miatt. Még gyogyul a seb, lehet ilyenkor éjjelre pelenkát adni rá?

Figyelt kérdés
mert sajnos éjjelente bepisil,söt még néha nappal is,mert nem akar pisilni,mert csip neki,és már csak akkor szol amikor késö.

2012. jún. 14. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze lehet!Az én fiam 2 éves volt,amikor műtötték és nem volt szobatiszta.Pisi,kaki a pelusba ment.Sűrűn cseréltem,hogy ne ázzon a varrat.
2012. jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pelusosaknál is végzik?jo tudni.nálatok mi volt a gond ha lehet kérdezni.és hogy viselte a gyerek?
2012. jún. 14. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:

jaj írnál nekem bővebben az egészről?

mennyi ideig tartott a műtét? meddig voltatok kórházban? altatták? meddig fáj a műtét után, és lehet neki adni valamit fájdalomcsillapításra?

mi előtte állunk még, 3 éves a kisfiam, még éjszakára pelusos, de már csak a kaka miatt, nem tud bilibe kakilni, ahhoz kell a pelus, ezért nekünk azt mondták, hogy várjuk meg a pelenkás kor végét, nehogy fertőzést kapjon

tegnap írtam ki egy kérdést, mert én úgy félek ettől :(

2012. jún. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk megcsinálták,csak vártuk,hogy betöltse a 2 évet,mert akkor altatták a mi kórházunkban is.Semmi fertőzés nem volt,nagyon szépen gyógyult a seb.Sokszor cseréltem a pelust,hogy ne ázzon a varrat,kamillával mosogattam neki.Fájdalomcsillapítót a kórházban kapott,meg azt hiszem a hazajövetel napján még itthon estére,de nem kellett sokáig adni.A műtét utáni nap jöhettünk haza,akkor az orvos levette a gézt is,itthon már az nem kellett.
2012. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja!A fiam jól viselte,inkább a félelem volt nagyobb,mint a fájdalom,amikor kamilláztam.
2012. jún. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
aznap hazajöhettünk mütét napján.kb háromnegyed óra volt a mütét.1 hete történt,és még mindig bevérzik a seb neki, a varrat még nem esett ki.hát mit mondjak,mi elég nehezen viseljük,pisilni is alig akar
2012. jún. 15. 13:47
 7/7 A kérdező kommentje:
13-03-astol kérdezném.mennyi idönek kell eltelnie,hogy ugy legyen mint régen,tudjon kinnt pisilni,megfogni a kukaccát,rendesen tisztálkodni,játszoterezni stb.ja és majd strandra mennyi idö után lehet menni,eggyáltalán majd késöbb nem lesz baj a kloros viz neki?
2012. jún. 15. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!