Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek fitymaszükület miatt müteni kellett a fiát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 11. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen!Mire vagy kíváncsi?
2012. jún. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mindenre.föleg a gyogyulási folyamat érdekelne.meghogy hagyott e nyomot a gyermekben ez a trauma.és tippeket a gyogyulásra,mert kikészülök az egésztöl a fájdalmaitol,nem akar pisilni,néha vérzik gennyesedik a seb a varrat stb.
2012. jún. 12. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom szegényt!A fiamnak teljes körülmetélése volt,mert annyira szűk volt a fitymája.2 éves volt ekkor(most 3,5)Semmi nyomot nem hagyott benne,a seb szépen gyógyult,kamillával kellett mosni.Még pelenkás volt akkor még.Pisilés nem volt gond,fürdeni 2 hétig-varratszedésig nem lehetett,utána még egy darabig tusolás volt,nem áztattuk.Egy pár hétig zavarta,ha oda nyúltam,pedig a kamillázást is óvatosan csináltam.A varratszedés viszonylag simán ment,csak attól félt,hogy fájni fog,de a doki nagyon óvatos volt.Nem vérzett,nem volt gennyes,nem tudom nálatok mi lehet a baj.Milyen idős a fiad?És pontosan mit csináltak?
2012. jún. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem se volt probléma utána, egy pár nap alatt begyógyult.

Viszont most, 30 évvel utána van probléma, nem is kevés. Az összes pénzemet, mindenemet odaadnám, ha visszacsinálhatnám :(

2013. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!