Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyes után új munkahely keresés...

Gyes után új munkahely keresése esetén lehet igényelni start kártyát?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi a menete?
2012. jún. 15. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyes alatt lehet az apehnál. Célszerű a lejárat előtt, nem még aktívan gyes alatt, mert ha lejár a gyes tovább érvényes. Pl. kiváltod szeptember 1-jén és 10-én jár le a gyesed. Így köv év szeptember 1-jén jár le, addig kedvezel a munkáltatónak.
2012. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már lejárt a gyes. Utólag is lehet igényelni?
2012. jún. 15. 13:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtalálsz róla:


[link]

2012. jún. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem most járt le a munkanélkülim, ki akartam magam töröltetni, de azt javasolták, hogy ne, mert ha találok munkát, akkor meglesz a start kártya is. Ugye ez a munkáltatónak kedvez majd... Tehát nyilván vagyok tartva addig, míg lesz új munkahelyem. Gyes után le kellett számolnom előző munkahelyemről, utána lettem munkanélküli. Remélem hamarosan munkába állhatok.
2012. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Start kártya kizárólag akkor igényelhető ha életedben ez lesz az ELSŐ munkahelyed! A nevében is benne van Start kártya!
2012. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érdekes...édesanyám is igényelhette a Start kártyát, pedig nem egy helyen dolgozott már életében :-)
2012. jún. 19. 08:57
 7/7 anonim ***** válasza:
hááát akkor köszi neked a felvilágosítást, mert a munkahelyem bérszámfejtője mást mondott... Akkor tovább kérdezek én is..
2012. jún. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!