Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 évessel már jó kempingezni?...

2 évessel már jó kempingezni? Melyik kempinget ajánljátok, ahol közel van vízpart, vagy saját strandja is van esetleg, de kulturált is, és megfizethető?

Figyelt kérdés

Bp.ről mennénk, nem legyen nagyon messze, max. 100km-es körzetre gondolok...

Mielőtt megszületett a lányunk, sokat mentünk, de laza, olcsó helyekre, vadkemping ilyesmi...de mostanra "bemerevedtem",:-DDD sátrazni szeretnék, de azért úgy, hogy könnyen menjenek a gyerek körüli teeendők is, szép is legyen, csöndes is, de legyen a közelben nyüzsi is....szóval mit ajánlotok? köszi



2012. jún. 16. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

de mehettek még Soltvadkertre, a Szelidi tóhoz, Nyékládházára, Siófokra, az Aranypart camping-be, Balatonszemesre, a Vadvirág camping-be, Nyékládházára, és a Szajki tavakhoz is.

2012. jún. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, most látom, hogy Nyékládházát 2x is leírtam.
2012. jún. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi boglárra megyünk a sellő (vagy hattyú-nem tudom ez melyik pontosan) kempingbe. A balatonhajózási zrt kempigjei jók, és nem is olyan drágák. Most 2,5 éves a kislányom, és tavaly is sátoroztunk. Közvetlen vízpartja van, van némi játszótér is.
2012. jún. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. jún. 16. 13:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Esetleg Szarvas?Szerintem szép,és jó. :)
2012. jún. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszui, tényleg nagyon szép, de kicsit messze van...meg ott én nem nagyon látok fürdési lehetőséget...vagy rossz helyen keresgéltem?
2012. jún. 16. 22:41
 7/10 anonim ***** válasza:
Szarvason van városi strand is,és a kempingnek is van szabadstrandja,ami lekerített babarésszel van.kb 150 km lehet tőletek és hazafelé meg tudtok állni Cserkeszőlőn,ami szintén nem rossz hely :) Szarvason van most vízi színpad,ott az arborétum,szóval nyaralni jó ott.De amiről beszélek,azt nem is találom a neten.A ligetben van egy kemping,faházakkal.Ha érdekel,majd megírom az elérhetőségüket,mert hamarosan megyünk oda.Nem tudom mikor mennétek.
2012. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megvan: [link]


igazi szép,semmiluxus :) hely

2012. jún. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hű, nagyon köszi, ezen elagyalok...tényleg nagyon szép..:-))
2012. jún. 21. 08:41
 10/10 tadel válasza:
A Balatonalmádi Yacht Kemping ideális megoldás lehet: [link]
2015. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!