Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gianotti-crosti szindrómája...

Gianotti-crosti szindrómája volt valaki gyerkőcének?

Figyelt kérdés
Mennyi idő a gyógyulás?Zuhanyozni jobb, vagy a fürdés?

#szindróma #gianotti-crosti
2012. jún. 18. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

életemben nem hallottam még erről.

miben nyílvánul ez meg?.

megkérdezhetem?

2 éves kislány anyukája

2012. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Könyökhajltban volt pár pötty 6 hete.Látta doki, kenőcs.Aztán átment foltba, mellette pötyik, látta bőrgyógyász, azt mondta gomba.Megjelent a mellkason, viszketett, másik doki látta, azt mondta allergia.Most hétvégén dudorok a mellkason, egész felső teste tiszta pötty.Ma megint vittem dokihoz, aki szernt ez a gianotti, amit egy vírusfertőzés okoz.Holnap sürgősen bőrgyógyász.Persze vihetem magánban 7000-ért, mert az SZTK-ban augusztusra van időpont:(:(:(

Képeket találtam róla a neten, dehogy itthon mit tegye, hogy estére ne vakarja agyon magát, azt nem.

Jó pár hét mire elmúlik.Már megijedtem, hogy ez maradandó betegség.

2012. jún. 18. 11:39
 3/4 anonim ***** válasza:
köszönöm hogy leírtad a tüneteket, jobbulást a gyerkőcnek !!!!!!!!!
2012. jún. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiamnak is ezt diagnosztizálták. Nektek végül meddig tartott? Nagyon csúnyán néz ki, tiszta kiütés az egész teste :(.
2017. ápr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!