Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ételallergia kivizsgálása...

Ételallergia kivizsgálása kihez tartozik?

Figyelt kérdés
Bőrgyógyász, pulmonológus,gasztroenterológus?
2012. jún. 18. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológus, nálunk a háziorvostól kell beutaló hozzá. Mi éppen most voltunk, ott kiírtak néhány vizsgálatot holnap megyünk vérvételre, hasi UH-ra időpontot kérni.
2012. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom gasztroenterológushoz.
2012. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Pulmonológiára kaptunk a gyermekorvostól beutalót, de csak szept.végére van időpontunk.A tünetek meg napi szinten vannak és egyre súlyosabbak, ezért meg kell próbáljuk magánúton,más megoldás nincs.Én is inkább gasztroenterológushoz gondoltam.Csak nem akarok felesleges köröket menni.Köszönöm.
2012. jún. 19. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
A pulmonológián, hogyha elmondod, hogy gyanakszol mondjuk a tejre vagy a tojásra a bőrteszt között ott lesz a tej és a tojás is. A fiamnak ott volt mindkettő a bőrteszten. Lehet, hogy nálatok a légúti tünetek az erősebbek. Nálunk sajnos az emésztőrendszeri van előtérben a kislányomnál. Ilyen a puffadás, híg széklet és rendes széklet gyakori váltakozása és a kicsi súlygyarapodás. Mi ezért lettünk a gasztroenterológiára irányítva. Ettől függetlenül gyakran náthás és szinte mindig begyullad olyankor a füle is.
2012. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Nálunk szinte állandó csalánkiütés, visszatérő légúti betegségek, hasfájás a tünet.Meg újabban sajnos ödémák az arcon.Ma a bőrgyógyásznál róttuk a köröket, mert ide-oda küldözgettek, hogy hova tartozik a dolog.Végül kaptunk beutalót a kórházba hirtelen kettőt is,de nincs szabad hely.Nem semmi.
2012. jún. 21. 12:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ennyire elhúzzák a kivizsgálást, pedig az alapján amit leírtál már túl kellene lenni rajta.
2012. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!