Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy vettétek el a cumit a 3...

Hogy vettétek el a cumit a 3 éves gyerkőcöktől?

Figyelt kérdés

Ez a 2. nap,hogy a déli pihihez nem kapja meg.

Elmagyaráztam miért,de azért küzd!

Nem hisztizik érte,de kéri.

Az esti alváshoz is szeretném elvenni.

Akkor is így csináljam,ne kapja meg és kész?



2012. jún. 19. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Elvitte a nyuszi/télapó/kukásautó, etc...


Helyette kapott tőlem egy plüsst. Nálunk ez bevált.

2012. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a cumitündér vitte el, és hozott helyette régóta vágyott plüssfigurát. Egyik délután kitettük a cumikat az asztalra, kinyitottuk tárva az ablakot, mert majd azon repül be a cumitündér és hozza helyette a kismajmot. Kimentünk a szobából várakozni, én később bekukucskáltam és gyorsan a cumik helyére tettem a majmot, és szóltam a fiamnak, hogy jöhet, mert itt járt a tündér. Nagy volt a boldogság a majomka láttán.

Igaz, hogy legalább 2 hétig készítettük fel a gyereket, hogy jön majd a tündér, viszi a cumit és hozza a majmot. Ezt minden nap mondtuk neki. A nagy nap estéjén, volt egy kis sírás, de tudomásul vette, hogy a tündér elvitte a cumit és azt már sose látja, helyette ölelgetheti a kismajmot. Másnap délutáni alvásnál már simán aludt.

2012. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

Az estéktől félek,odatervezek valamiféle pótló plüsit :)

Most sem reklamál,ez a 2.nap.

Remélem az este is könnyen megy majd...

2012. jún. 19. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Most már ne add vissza neki.És történjen a cumival vmi végleges dolog(cumitündér.kukás bácsi )valaki vigye EL.Mert ha tudja hogy van otthon kérni fogja.A legjobb ha ő dobja ki vagy adja oda bárkinek.Sokat mondjad ilyenkor neki hogy milyen nagy már.A lányom 3 éves 2 hónaposan szokott le,úgy hogy ő dobta ki a kukába.
2012. jún. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bármilyen mesével állsz elő, hogy ki vagy mi viszi el a cumit, az legyen végleges és akkor már éjszaka se kapja meg. A fél megoldás nem az igazi. Tudja, hogy van otthon cumi, sokkal tovább fogja kérni.

Nekünk most vitte el a Nyuszi húsvétkor (3,5 éves volt) és még 2 hétig próbálkozott. Kérdezte hol a cumi, én mindig elmagyaráztam... Aztán elfelejtette. Pedig régen volt olyan, hogy felébredt arra, hogy elveszett a cumi és visított hogy menjünk át megkeresni. Azóta persze ilyen probléma sincs.

2012. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!