Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Crocs papucs kenyelmes lehet...

Crocs papucs kenyelmes lehet egy 16 hos babanak? Ti vennetek/vettetek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 02:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van. 2 éves a kislányunk. Csak itthonra meg száraz lábra szereti zoknival,mert vízből kijőve beleizzad meg csúszkál benne a lába.
2012. jún. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátnőméknek van, a lányom bele szokott bújni (egy idősek a gyerekek), de csúszkal benne a lába, folyton le rúgja. Én most a Deichmnanban néztem egy hasonlót, de az nem papucs, hanem szandi, fix a hátsó pánt, és a lábfején van egy tépőzár.
2012. jún. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szereti a lányom. Viszont van olyan, ami feltöri neki, mert ezek nem egyforma szélesek, és ahol a sarok pántja van, ott a műanyagnál a pántot le kellett a férjemnek szedni, mert feltörte a lábiját.
2012. jún. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idős gyerekeknek a bokafogós szandál a javasolt. (anyósom ortopéd szakorvos, nyaggat az ilyennel eleget, pedig az én kislányom már 5 éves).

Ettől függetlenül a strandon, vagy a kertben én feladom a crocs-ot (szereti), de ha elmegyünk valahova, akkor normális szandált kap. A lába az első, nem a divat :)

Néha látok, még menni alig tudó csöppeket ilyenben, borzasztó még nézni is, mennyire nem tudnak botladoznak benne.

2012. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

16 hónaposnak pont azért amit az előz írta, nem fogja a bokáját, végig szorítja lábujjaival, hogy ne essen le, stb.


16 hónaposnak egyáltalán nem valós semmilyen papucs, mégis azt mondom, hogy egy ijen papucs nem árt, tényleg arra, hogy kiszaladni a levélért, kimászni a medencéből ebben, tehát napi pár perc használatra praktikus, de ennél többre ebbe a korban még árthat is. jövőre már jobb lesz, akkor már nem kell a bokát fognia, a sarkát támasztania a cipőnek :)

2012. jún. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

*ilyen!


Jézus, elsüllyedek :DDD

2012. jún. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Szerintem, veszünk mi is ilyet. Csak a kertben, rövid időre. Nekünk is vannak Crocs papucsaink, nagyon szeretem, nagyon kényelmes. Ami utánzat vagy más márka, azt tapasztaltam, hogy nemjó sajnos. Úgyhogy, csak a Crocs érdekelt volna. Ésolyan aranyosak vannak, nekem a Micimackós jön be:)
2012. jún. 3. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!