Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatiszta már 22 hónapos...

Szobatiszta már 22 hónapos vagy korabeli gyermeked?

Figyelt kérdés
Nekem fiam van és már kb. 5 hete nem használ pelust. Egy hete már éjjel sem kell. Nekem ez fura, mert a lányom végleg 3 évesen hagyta abba a bepisilést, mielőtt ment oviba. addig vagy szólt vagy bepisilt. Fiamat viszont nagyon zavarta, ha pisis lett a gatyója. Lehet,hogy ez segített a dologban. Nagyon örülök neki :-)
2012. jún. 20. 06:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes kisfiad van.Az én fiam is 22 hónapos és nem látom semmi jelét hogy zavarná a pisi.Hasonló korú gyerekek anyukái is mondják hogy kezdik a bilizést.Lehet hogy teszünk mi is egy próbát.
2012. jún. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tomikámnak május első hetében megcsinálták a kukiját, mert le volt tapadva a bőr. Pont a leszoktatás miatt nem akartam ezt későbbre hagyni. Elmúlt a 10 nap, amit a doki mondott és csak próba kedvéért vettem le róla péntek este a pelust. Rögtön 10 perc alatt 3x bepisilt és utána lévő 2 napban még összesen 2x és ennyi. Azóta nem. Egyszer bekakilt, mert hasmenése volt. szólt, hogy kaka, de már nem volt időm segíteni neki. pisinél meg mondja, hogy anya és fogja a kukiját. Remélem ez már így marad...
2012. jún. 20. 07:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm lánya nappalra szobatiszta, ő most 19 hónapos. Nálunk sajnos még korai a próbálkozás, még csak 14 hónapos.
2012. jún. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes kisfiad van!! Az én kicsim ma 22 hónapos és semmi jelét nem adja, hogy zavarná a pelenka... ha pedig leveszem róla összevissza pisil mindenhova. Ha a bátyjára hasonlít (márpedig eddig igen) akkor nem sieti el... ő 2,5 évesen lett egyik napról a másikra nappalra és éjszakára egyszerre szobatiszta.
2012. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ügyes a kisfiad. Az én fiam igaz, hogy már 2,5 éves is elmúlt, de ő 20 hónapos kora óta nappalra, 23 hónapos kora óta éjjelre is szoba- és ágytiszta.
2012. jún. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes a legényke. Az én fiam május elején volt 22 hónapos, akkor kezdtünk bilizni, mi is a pucuja miatt, csak mi muszájból, mert felszakadt neki. 4-5 hete ő sem látott pelust, és rendkívül felnőttesnek érzi magát tőle. Valószínűleg az segített, amit írtál, nálunk az első 2 napban pisilt a bugyijába folyton, és sikítozott miatta, annyira nem szerette. Most örömében sikítozik, ha bilizik. Éles hangon visítva adja a világ tudtára, mit produkált.
2012. jún. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes Tomi babád! :) Biztos sokat segített a kuki-ügy.

Nekem most 20 hónapos a lányom és nem tudom komolyan vegyem-e és próbálkozzunk-e. Mert szinte minden alkalommal szól, hogy pisi és fogja a pelusát (bár sztem csak utólag szól). A meleg miatt csomószor pucéran rohangál, mert ki-be mászkál a gumimedencébe és igazából nagyon ritkán kell pisi tócsát takarítanom. Ha épp leveszem a pelust (mikor reggel beindul a pancsizás), akkor a medence mellé csurrant.

Lehet, hogy ilyenkor bilire kéne ültetnem... Csak a 20 hónapot még nagyon korainak találom. Persze lány, úgyhogy lehet, hogy szerencsém lenne...

2012. jún. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
húúú, irigykedem ám. 22 hónaposom van nekem is, de még közel sem járunk a pelusmentességhez :) néha bepróbálkozom, látom nem megy és hagyom....oviig ráér még :)
2012. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

első vagyok:kipróbáltam.Kis gatyát adtam rá szépen elmondtam a bilizős történetet.(rászokott ülni ruhástól)nem vettem észre bepisilt a gatyóba nem szólt hogy bepisilt és nagyon nyugodtan fetrengett

a pisis ruhájába:)))))szerintem egy ideig hanyagolhatjuk a témát.

2012. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!