Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szobatiszta,2-2,5 éves gyermek...

Szobatiszta,2-2,5 éves gyermeked hord még bodyt?

Figyelt kérdés

Rossz időben sem adsz rá?

A dereka miatt fontos nekem, nehogy az megfázzon. Vagy térjünk át a trikóra?


2011. szept. 14. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 éves lesz. Nem adok már rá bodyt, rossz időben sem, pedig van jó pár, amit nem is hordott, mert nem gondoltam, hogy már ilyen korán szobatiszta lesz, így vásároltam előre. De inkább 1 számmal nagyobb pólót adok rá, az leér a fenekéig, így simán bele tudom tenni a nadrágba. Meg én adok rá "húzentrógert", így az tartja a nadrágot, nem nagyon csúszik ki a póló sem.
2011. szept. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Már csak trikót hord. Szűkebb fajta, nem csúszik fel, mert rátapad a testére. És elég hosszú is.
2011. szept. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak trikót.
2011. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hord, kényelmetlen így.
2011. szept. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor azt hiszem, nem veszek már több bodyt, csak trikót. Éjjelre még nem szobatiszta, ahhoz kell még idő, úgy érzem. Éjjel még ráadom a meglévőket.
2011. szept. 14. 17:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Az összes ismerősöm , ill. játszós anyuka akkor hagyta el mikor szobatisztaságot kezdték. Merthogy a body nem praktikus bilizésnél. Mi is azóta nem hordjuk, 86-os volt az utolsó méret amit hordott. most 2.5 éves.
2011. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!2 éves kislányom trikót hord már,viszont éjszakára még bodyt adok rá.
2011. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lanyom nappal teljesen szobatiszta, ejjel meg adunk ra pelenkat, neha szaraz reggel, neha nem. de ejjel body van a pizssaama alatt, mert nem szereti a takarot(azert en takargatom) de biztosabb igy nekem, hogy nincs kint a dereka.
2011. szept. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!