Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kakil és pisil be 3,5...

Miért kakil és pisil be 3,5 éves ovis fiam megint?

Figyelt kérdés
25,5 éves kora óta szobatiszta ami azt jelenti szépen szolt ha kell.a kakával gondok voltak mert székrekedéses volt és iszonyat volt számára a kaki,igy az nehezebben ment,zökkenőmentesen kezdtük az ovit és az elején szépen ment is a pisi, baleset se volt,ám kb 2 hónapja napi szontem bekakil és bepisil,de itthon is.egyeltalán nem szól,se ha pislni kell,se ha kakilbi,simán bepisil és nem is zol,ha bement,van hogy csak az eleje megy be van hogy az egész,és lázhatóan őt ezt nem zavarja.minket viszont igen,először szépen beszéltünk csak róla,buzdítottuk,jutalmaztuk,volt hogy 1 hét is el telt baleset nélkül,de mára már az ovónő is azt mondja szerinte a fiam nem szobatiszta,abszolút nem érdekli ha bemegy neki,csak jó idő múlva szól ha szól is,szerintük nem érzi a pisit,létezik ez?és nem érdekli itthon sem.
2012. jún. 20. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy gondja van valakivel az oviban. A fiam akkor csinálta ezt, mikor új óvónénit kaptak, akit nem szeretett. (megjegyzem, én sem, mert elég nemtörődöm volt, el is küldték hamar). Próbáld kiszedni belőle valahogy.
2012. jún. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,de itthon sem szól,egyébként nincs semmi probléma,se az ovónőkkel se a gyerekekkel.ő is ezt mondja és imád is menni,már azzal zsaroltam,hogy nem mehet oviba ha nem szól,de akkor se szól,simán el van pisis bugyiba vagy nadrágba.sajnos igaz leeht hogy kiteszik az oviból,és akkor mit csinálok vele?
2012. jún. 20. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem született kis tesó?

Esetleg más "dráma" a családban?

2012. jún. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy valami lelki dolog, még ha nem is fogalmazódik meg benne. Gondold át 2 hónappal ezelőtt mi történhetett, más magyarázat nemigen van.

Az én fiam is csinált ilyet.Pont lejárt a gyesem, visszamentem dolgozni, és mivel anyagilag eléggé le voltunk gatyásodva, nekem még plusz adódott egy mellékállás amit elvállaltam. Na, ez sok volt neki, ue-t csinálta mint a te kisfiad. Abbahagytam a mellékállást, igyekeztem többet vele lenni, és újra szobatiszta lett.

De ő sem mondta, hogy hiányzom neki, látszólag derüs volt, még csak nem is bújt többet. Csak épp telerakta a gatyeszt..

2012. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 hónapja mentem vissza dolgozni,mint irtam is 2 műszakba.nem is gondoltam,hogy könnyű neki,de nem gondoltam,hogy ilyen komoly lesz,már mint,hogy naponta 3* is bepisil,és egyáltalán nem is jelzi hogy kell,még akkor sem ha már bent van.én is vettem ki szabikat,meg elmetem vele betegbe is,jót is tett neki,de nem múlt el a dolog.
2012. jún. 23. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!