Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislánynak szülinapjára...

4 éves kislánynak szülinapjára mit lehetne venni? Nagyon szeret rajzolni, főzőcskézni és nagyon mozgékony.

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Toltartó tele ceruzával filcekkel.

Rajztábla, aminek az egyik oldala krétás, a másik filces.

Játék pénztárgép.

Roller

Barbi, Pony ennyi idősen minden kislány rajong értük!

2012. jún. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont most láttam egy játékboltban olyan tollat, amivel fürdés közben a csempére lehet rajzolgatni. Olyan mint a színes filctoll, csak lemosható.... még nem próbáltuk, de lehet veszek majd a fiamnak, bár ő még 2,5 éves.
2012. jún. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Játék konyhába való zöldség, gyümölcs.

[link]

2012. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kislányom is 4 éves lesz augisztusban, de nincs ötletem.Az biztos hogy hello kittys torta lesz.De mindene van és még attól is több úgyhogy nekem sincs túl sok ötletem.A felsoroltak is vannak, sőt már nem is érdekli.

Habár van egy olyan gondolatom, hogy voltunk 1 hétre nyaralni és annyira tetszett neki, hogy mindig arról beszél.Talán egy hétvégére elugrunk,ennek biztos örülne.

2012. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!