Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit lehetne venni kislánynak...

Mit lehetne venni kislánynak a 2. szülinapjára ajándékba?

Figyelt kérdés
Fajáték kizárt,szinte mindene megvan.
2012. máj. 22. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
gyurma, ceruza, filctoll, festék, babakocsi, baba, duplo, mesekönyv, játékkonyha, futóbicikli, kirakó, játékhajszárító, játékvasaló, báb, babaház - belevaló figurákkal, pónik
2012. máj. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Könyvek...pl. valami böngészős könyv. Nem mese könyv, hanem mondjuk, amiben keresgethet tárgyakat, személyeket, állatokat. Pl.: [link]

Lányom imádja.


Mi a kedvenc állata vagy meséje (ha már néz mesét)?

Nálunk a kutyák a menők, az ezredik kutyának is úgy örülne, mint az elsőnek! Bármi ami kutyás bejön neki: plüss, matrica, kép, könyv, zenélő kutya stb.

Mesében a Thomast szereti, úgyhogy bármi ilyennek örülne. A kislánynak nincs valami hasonló kedvenc meséje, amiből meg lehet neki szerezni a figurákat?


Most, hogy jön a nyár, a nyári játékok is jók lehetnek:

- medence, úszógumi, szivacslabda a vízbe


Lányom nemrég babakonyhát kapott, na azt is nagyon szereti. S ami még nagy kedvenc: kréta-krétatábla vagy zsírkréta.

2012. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rajzeszközöket mindet mostanában kapott.mesét nem igazán néz.futóbicaj van,3 kerekű is.baba és babakocsi is van.takarítószettet most vett neki a nagyanyja.teljes a tanácstalanságom.
2012. máj. 22. 14:26
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem mesekönyvet vegyél neki. Pont abban a korban van, hogy lassan elkezdi igényelni a meseolvasást, és a könyv legalább nem kacat mint a többi játék.

Pl Bartos Erika: Bogyó és Babóca vagy Anna Peti Gergő sorozat

Marék Veronika: Boribon vagy Kippkopp sorozat


Én mindig könyvet kérek a gyerekeimnek, ha valaki kérdezi. Sajnos a sok játék előbb-utóbb kacat lesz :(

2012. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen,mesekönyvre gondoltam,pont a bartos erikára.de mellé még kellene valami,mert ők mindig méregdrága ajándékokat vesznek meg a kislány is méregdrága ajándékot kap mindenkitől és égne a képemről a bőr,ha mi csak kis ajándékot vinnénk.
2012. máj. 22. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát vegyél több könyvet.

Nagyon drágák a könyvek és ezt tudják a szülők is.

2012. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi ezeket vettük, nagy gyurmázó szett, konyhai eszközök, könyvek, 2 hónap mulva lesz a szülinapja, nagyiktól nem tudom mit kap.
2012. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

vegyél vízzel író varázsszőnyeget, az nagyon jó móka.

vagy rózsaszín óriás dömpert 150 kg teherbírással, vagy jó kis mesekockát...esetleg húzható kocsit homokozókészlettel...csúszda, homokozó asztal-hajós...

sok mindent lehet, szerintem.

2012. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tőlünk ilyet kap:


[link]


Nagyon jók, nemsokára meg is kapja :) Még ő választotta 2 hónapja, csak eltettem későbbre :)

2012. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

bubifujo kard, amivel orias bubit lehet fujni, vagy eppen buborektengert (minimaxon agyonreklamozzak)


arcfesto keszlet, pl cicas, lepkes, vagy ilyesmi


nyomda?


baby-logicos kirakot nagyon szerette a fiam annak idejen


esetleg a kedvenc mesehosevel tanyert/poharat/alátétet

2012. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!