Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért lesz büdös estére a 22...

Miért lesz büdös estére a 22 hónapos kis fiam kukija?

Figyelt kérdés
Májusban csinálták meg a kukiját, mert le volt tapadva a bőr és után 1-2 héttel levettük róla a pelust. Azóta nincs rajta. De kb. 1-2 hete vettem észre, hogy délutánra, estére, bizony van egy kis szaga a kukacnak. Nem tudom, hogy mivel szabad neki megmosni a kukiját. Gondolom szappannal nem jó. Én csak a fürdővízzel szoktam lemosni.
2012. jún. 26. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
mi még mindig a gyógyszertári fürdetőt használjuk, pedig elmúlt már 22 hónapos, de érzékeny a bőre. Egyébként bármivel, ami elég szenzitív ahhoz, hogy ne irritálja. Azt biztos tudod, hogy hátra kell húzni és kimosni alóla a felgyülemlett szmegmát.
2012. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A meleg miatt esetleg többször is megmoshatod!Szappannal semmiképp,babáknak való fürdetővel inkább,vagy sima meleg vízzel.
2012. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Napközben is többször hátrahúzzuk, amikor pisil, mert félek, hogy visszatapad neki. Fürdéskor egyértelműen hátrahúzzuk és megmosom óvatosan, de ő is mindig előveszi a fejét és próbálja megmosni. Azt hiszem van itthon gyógyszertári fürdetőkrémem, este megpróbálom azzal.
2012. jún. 26. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Neked elég, ha csak vízzel mosod meg a nemi szervedet? Vagy mossa meg a férjed csak vízzel, szagold meg utána.:)


A gyerekét sem elég vízzel mosni:)

és persze hogy lesz szaga, ezért kell fürdeni.És mosakodni. :)

Ő is egyre erősebbet pisil:)

2012. jún. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem sem elég csak a víz...

Én is szappannal mosom, magamnak is meg a fiamnak is.

2012. jún. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok.A sima meleg vizet,a napközbeni többszöri lemosásra értettem én is. :) Ekkora gyerkőcnek már kell a "vegyszer",a vizelete és a piszkolódási-faktor is nagyobb,mint egy babánál(akiknél orvos is javasolja,a csak sima fürdőt,vagy csak a gyógyszertárit):) Egy 22hónapos gyerek,és egy felnőtt bőrét,kiválasztó mirigyeit stb pedig felesleges összehasonlítani maradjunk ennyiben.
2012. jún. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

hígíts fel betadint vízzel, és steril vattával törölgesd meg, ezzel nem árthatsz

gondolom, jobban izzad, fülled, mint eddig

2012. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jól gondolod szappannal és vegyszeres vízzel nem szabad megmosni soha, még felnőttnek sem kéne. Bemegy a bőr alá és szép kis gyulladást okoz. Ezt te kívülről még látni se fogod.

A gyógyszertárban lehet venni tablettás fertőtlenítőszert azt megcsinálod egy kis pohár vízbe és abba belógatod neki este. Sajnos ugye a visszahúzogatástól még időként lehet kisebb hámsérülés így az lehet meg a meleg a szag oka.

2012. jún. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!