Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinél jelentkezet cataflamtól...

Kinél jelentkezet cataflamtól mellékhatás?

Figyelt kérdés
4 éves kisfiamnál nagyon szapora szívverés szorítás és rosszullét léptek fel cataflam szuszpenziós cseppektől (elvileg szívpanaszai nincsenek most voltunk sziv uh. - zörej miatt)Lehwetséges hogy érzékeny valamelyik összetevőjére? A mellékhatások között szerepelt hasonló tünet de 10.000-ből 1-10 embernél Most akkor mi van nagyon megijedtünk csak a gyógyszertől lett rosszul vagy baja van a kis szívének kérlek írjatok ha bármit tudtokj ezzel kapcsolatba

#hipertónia #szívroham tünetei #gyerekeknél mellkasi fájdalom
2012. jún. 27. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

a lányom igaz kisebb volt, 1,5 éves mikor felírták neki 3x12 adagban. őt teljesen felpörgette a csepp, nem aludt tőle.kérdeztem a gyógyszerészt, azt mondta azért szokták nagy adagban felírni, azaz az ő esetében nehogy lázgörcsöt kapjon, ugyanis neki arra írták fel. láz és fájdalomcsillapításnál. másnap kérdeztem lehet e olyan hogy felpörgeti a gyereket, megnézte a gépben és kiderült okozhat zavartságot a gyereknél. nálunk ez lehetett. amikor leálltunk vele, nem sokkal rá helyreállt a rend. azóta nem is adtam neki, viszont van olyan ismerős akinek szintén felírták a babájának és neki meg semmi mellékhatást nem okozott.


szóval a lányom is belesett abba a 1-10 emberbe....

2012. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a Cataflam nagyon erős gyógyszer. Nekem egyszer kapott a lányom, azonnal kihányta (szerencsére), pedig minden gyógyszer benne maradt egyébként.

A mellkasi fájdalom (szívrohamszerű tünetek) a Cataflam mellékhatásai között vannak:

[link]

A hatóanyaga diklofenák. A helyedben a jövőben lehetőség szerint nem adnék neki diklofenák hatóanyagú gyógyszert!


Nem hiszem, hogy szívbeteg lenne, hiszen máskor sosem voltak ilyen tünetei és vizsgálták is.

2012. jún. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam lázgörcsös,így ha kisebb hőemelkedése van (elég gyakran előfordul)akkor is a cataflam cseppet kell neki adnom,még semmi mellékhatást nem tapasztaltam.

3 hete vették ki a manduláját,a kórházban is ezt kapta.

2012. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ma voltunk dokinál elmondtam milyen gyógyszert szedett, azt mondták hogy felejtsük el a cataflam-ot és még a nasivin orcseppet is mert azt is kapott és 70%-ban inkább ez lehet a ludas!
2012. jún. 28. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!