Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, fiú gyermekeitek...

Anyukák, fiú gyermekeitek "vetélkednek" egymással?

Figyelt kérdés

Az én fiaim 5 és 3 évesek. Mostanában állandóan "versenyeznek" egymással. Pl: én vagyok a gyorsabb az öltözésben, én érek oda hamarabb, én ülök arra a székre, vagy nekem add a kakaót először anya.. Ilyenek. De mindenben ez van, már kezdek gutaütést kapni. Ha a nagy legyőzi a kisebbet,akkor az nyafog, ha épp a kisebb győz valamiben,akkor a nagyobb nyarvog,hogy ő második lett. Kész őrület már és ez minden nap így van.

Most már nem tudom hogy oldjam ezt meg.

Esetleg tudnátok ötleteket, tanácsokat adni ez ügyben,hogy hogyan kezeljem? Köszönöm, egy anyuka és egyben 34 hetes kismama.



2012. júl. 1. 13:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én fiaim is 3 és 5 évesek. Reggeltől ez a verseny megy. De mindenből szó szerint.

Ami megőrjít amikor bicajjal versenyeznek, egyértelmű, hogy a nagy nyer, a kicsi meg visít és hisztizik. egy élmény ha megyünk valahova. A nagy meg nem tud veszteni, ő dühös lesz és olyankor elviselhetetlen.

Bocsi, de ötletet nem tudok, ne haragudj.

2012. júl. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!