Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Átalakítható kiságyat használ...

Átalakítható kiságyat használ valaki?

Figyelt kérdés

Megnéztem egy csomó webáruházat, csak az nem egyértelmű, hogy átalakítható oldalelem kell-e hozzá (már amelyiken nincs)?

Ahol nincs az ágyon, sokszor a termékek közt sem volt, ezért gondolom, hogy lehet, hogy nem szükséges.


2012. júl. 2. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
nekünk olyan van amit kiságyról ifjúsági ággyá lehet alakítani. 140x70-es. Le kell szedni a rácsokat a két oldalsó falnál az alsó részeket és úgy csavarozni össze. Nagyon egyszerű. Nem kell hozzá venni semmit, max. egy leesésgátlót, bár nem olyan magas, nekünk nincs hozzá és még egyszer sem esett le róla a fiam.
2012. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk olyan van, mint amilyet az első leír.

Szettben vettem és maximálisan elégedett vagyok vele, már több mint 1 éve használjuk a bútorokat, ingyen házhozszállították meg minden, nagyon rendesek az eladók:

[link]


Örülök, hogy rátaláltam erre, ilyen jó áron!


A kiságyuk 140x70 cm-es, 3 szintben állítható, oldalt 3 rács kivehető, hogy ki-be mászhasson a baba :) Most még így használjuk, később levesszük a rácsokat, és a támlát, és rendes ifjúsági ágy lesz belőle.


Ja és nem kell semmi hozzá!! Minden van a csomagban: imbuszkulcs kell csak hozzá (ez is benne van)

2012. júl. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk szintén ifjúsági ággyá alakítható kiságyunk van. Kb. 20 perc alatt át lehet alakítani, és a pelenkázó része a későbbiekben kis szekrényként funkcionálhat. Nem kell hozzá pluszban semmit sem venni.
2012. júl. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!