Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet csqk a hosegtol lazas?...

Lehet csqk a hosegtol lazas? Vagy lazat csak betegseg okoz? Kanikula nem? Levonva kereken 38 a hoje. Masfel eves

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 20:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Talán neked is lázad van a melegtől? Én ilyet még nem hallottam...
2012. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Vagy csak a külső hőmérsékletet mérted meg? :D
2012. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon viccesek vagytok! ...


Kedves kérdező! Tehát! Lázas nem lehet a melegtől. Hőemelkedése lehet a melegtől, de 38 fokos testhő semmiképp. Lehet, hogy elkapott valamit.

2012. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
köszi,csak reménykedtem,hátha mégse beteg :-( mert egyébként egyelőre más baja nincs kopp kopp.de nyilván akkor jó eséllyel lesz :-( egyelőre nem adtam neki semmit. esetleg szemfogak érkezése okozhatja a lázat?vagy lázat az se,max hőemelkedést? :-(
2012. júl. 2. 20:50
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem annak is kicsi az esélye, hogy a fogzástól ennyire felmenjen. Ne idegeskedj, mert akkor tuti beteg lesz.
2012. júl. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Akkor tutira összeszedett valamit szegénykém :-((( tegnap jöttünk haza déditől pár nap után és nekem végig fájt a torkom szinte, de nem lett belőle semmi komolyabb. nyilván ő ezt kapta el, bár semmi nem utal arra, hogy fájna a torka... vagy akár a múlt héten az orvosi váróban is összeszedhetett valamit, csaknem egy hete, mikor beutalóért mentünk és úgy tűnt, nem kell sokat várnunk, de aztán mégis sokat kellett várnunk :-(((((((((((( most már mindegy is ...
2012. júl. 2. 21:11
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát a lányomnak pont ez volt múlthéten. Orvos nem talált semmit, vizelet negatív. Kicsit lágyabb széklet, 2 napig tartó 39C-os láz. Kiütés semmi. Nem 3 napos láz.

Majd elmúlt a 2. nap. Se orrfolyás, se semmi.

Nekem mondta az orvos, hogy vigyázni kell a napon levéssel.

2012. júl. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Na, remek... Azért gyanakodtam a hőségre először, mert délután el kellett mennünk elintézni valamit, de kicsit hosszúra nyúlt a dolog. be volt kenve naptejjel, de sapka nem volt nálunk, csak bukósisak, bicajos. kb. egy órát volt sisakban a napon és ugyanennyit sisak nélkül. szóval összesen cirka két óra ilyen hőségben, még ha ivott is. nem tudom. nem így terveztem a mai délutánt, de így alakult :-( és egyből ez volt az első gondolatom, hogy talán ettől ment fel a hője. alszik azóta is egyébként, de mielőtt lefekszem, még bemegyek hozzá és ha meleg, inkább felébresztem kicsit, de mérek és csillapítok, minthogy baj legyen :-(
2012. júl. 2. 22:05
 9/19 anonim ***** válasza:
Van még láz?Nem lehet napszúrás?Lehet butaság, még nem volt szerencsére nekem sem, de így hogy írtad mennyit volt a napon, nem kizárt.Nem tudom annak mik a tünetei.
2012. júl. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Feljebb ment a láza? Azért kérdezem, mert az én kislányomnak este 38 fok volt, de éjszakára gyógyszer nélkül lejjebb ment és most semmi.
2012. júl. 3. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!