Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan torlitek ki kisfiatok...

Hogyan torlitek ki kisfiatok popsijat bilizes utan?

Figyelt kérdés
Legyszi ne haragudjatok a fura kerdes miatt de egyszeruen gondoltam rakerdezek mert nem tudom. Amig ugye nem kakil bilibe termeszetes, hogy az ember lefekteti es kitorli a popsijat pelusozas alatt. En most is ezt csinalom. Bilizes utan lefektetem a szonyegre es popsi torles. Ez eddig rendben de azert nyilvanos helyen a wc-n megsem fektethetem le a koszos jarolapra. Ha meg felall es ugy torlom ki neki akkor nem lehet rendesen kitorolni. Megegyszer elnezest de tenleg nem tudom.
2012. júl. 4. 10:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beterpeszt-lehajol velem szemben. Gyönyörűen ki lehet törölni:)
2012. júl. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én legugolok és a fiam a térdemre hajol.
2012. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondom neki hajoljon előre, fogja meg a lábait, és így rendesen ki tudom törölni.
2012. júl. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy csinálom, mint a második válaszoló: leguggolok, és ő a combomra hajol. Tökéletesen ki lehet törölni:)
2012. júl. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hmmm. Koszonom nagyon szepen az otleteket. :)
2012. júl. 4. 10:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is velem szemben terpeszben lehajol, általában a lábamban kapaszkodik. először wc papírral, majd popsitörlővel törlöm, ha otthon vagyunk akkor pedig a mosdó szélére ültetve lemosom a fenekét. Borzasztó érzékeny a bőre, azonnal kipirosodik...
2012. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
előre hajol terpeszben, tenyerét leteszi a földre. Vicces dolog. :)
2012. júl. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Itthon a falnak támasztottam, kisterpesz, kicsit a rendőrős filmek motozása jutott mindig róla eszembe, nyilvános wc meg nekem támaszkodott.

Most, hogy wczik, ülve előre dől, és úgy törlöm.

2012. júl. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
előre hajol,én meg kitörlöm nedves törlkendővel neki.ügyesen magától bedől.utána megtörlöm papírral is,hogy száraz legyen
2012. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kosoznom szepen a valaszokat.
2012. júl. 4. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!