Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsis kisfiatok visz virágot...

Bölcsis kisfiatok visz virágot holnap a dadusoknak?

Figyelt kérdés
Kisfiam 20 hónapos. Nem rég kezdtük a bölcsit és nem tudom, hogy mi a szokás. Nem szeretném, hogy mi legyünk az egyetlenek, akik nem visznek virágot.
2012. márc. 7. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
középsős ovisom van, 1-1 szál virágot visz az óvónéniknek
2012. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Mi nemrég kezdtük a bölcsit. Őszintén szólva eszembe sem jutott. Nem tűnik ez nyalizásnak? Nekem olyan erőltetett... én sem kapok a férjemtől virágot nőnapra, nem is igénylem. (de persze lehet, hogy az én készülékemben van a hiba...)
2012. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Én vittem tavaly egy doboz bonbont, hogy ezzel köszöntse a dadusait. Most egy-egy szál virágot küldenék be, de szerintem itthon marad, mert lehet holnapra beteg lesz... Arra vigyázz, hogy mindegyik dadusnak illik vinni, illetve a "technikai segítségnek" is.
2012. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is pont ezért dilemmázok. Nem tudom, hogy melyik a cikibb. Ha az én fiam nem visz egyedül virágot, vagy ha ő az egyetlen aki visz
2012. márc. 7. 20:34
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem figyelmes és kedves gesztus virágot vinni és egyáltalán nem nyalizás.
2012. márc. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Én a 20.44-es válaszolóval értek egyet.
2012. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Én nem tudtam eldönteni, ezért úgy határoztam, hogy édességet és egy csomag valami sós rágcsálnivalót visz, így lesz meglepi a gondozóknak és a bölcsis kislányoknak is.
2012. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is kedves gesztus. Én lányos anyuka vagyok, örülnék, ha a lányomnak olyan fiúk udvarolnának, akiket meg is tanítottak a szüleik,pl ilyen módon (virágátadás). :)
2012. márc. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Bölcsis a lányom, ma vittem a dadusoknak virágot és a kislányom adta át nekik.

Ő is kapott egy kis plüss virágot tőlem. :)


22F

2012. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kisfiam tegnap reggelre lebetegedett, úgyhogy meg is oldódott a kérdés
2012. márc. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!