Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » S. O. S' kisfiamnak már hetek...

S. O. S' kisfiamnak már hetek óta megy a hasa volt olyan h helyre állt de ujra kezdödött doki normafloert irt fel meg enterol hasfogot de egyik sem akar használni mit csináljak? így kifog száradni? Mit tegyek kiszáradás ellen?

Figyelt kérdés
néha nagyon hig és nagy mennyiségü de van ugy h kevés és és vizes vagy éppen darabos kérlek adjatok tanácsot mert az orvos csak ezeket írja fel pedig már 2x is voltunk bent
2012. júl. 4. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

laktiv babyre válts lehet jobb lesz mint a normalfol ha az összes elfogy addigra helyrejön a széklet

illetve hipp sárgarépa levet itass vele

illetve egy széklettenyésztést javasolok

2012. júl. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
+széntabletta
2012. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ekkora a baj h széklet tenyésztésre lesz szükség? eddig 4 normafloert ivott meg lehet h mire a 10db elfogy jobb lesz?
2012. júl. 4. 10:47
 4/13 A kérdező kommentje:
am köszi a válaszod
2012. júl. 4. 10:47
 5/13 anonim ***** válasza:
nálunk bevált összeset megitta s elmult .(elsö)
2012. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha hetek óta ilyen a széklete akkor azért kellene széklettenyésztés illetve megnézni nem e allergiás valamire (Gyümi, tej stb stb
2012. júl. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerinted normális, ha hetek óta megy a hasa? Én az első hét után követeltem volna a széklet tenyésztést.

Egyébként valószínűbb szerintem, hogy allergia, nem? Vagy tejcukorérzékenység? Hogy álltok a tejtermékekkel???


Megjegyzem a normaflor nagy nulla. Adj neki laktiv babyt vagy protexin restoret.


Nem fog kiszáradni, ha nem napi 5-ször megy a hasa és a folyadék benne marad. Itass vele sok cukor nélküli teát, a hipp ORS is nagyon jó.

Egyen kekszet , főtt krumplit, nyákos rizst.

2012. júl. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Első minden lényegeset leírt, én is kitenyésztetném a kakát.

Lactiv baby nagyon jó, illetve nálunk a BonoLact pro Kid szokott beválni, igaz, azt az egész dobozzal megeszi a fiam (30 napi adag).

2012. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8. vagyok, természetesen nem egyszerre eszi meg, hanem 30 nap alatt (félreérthető voltam).
2012. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat átváltok majd más probjotikumokra de azért megprobálom hátha a normafloertol is elmulik
2012. júl. 4. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!