Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoktatok othon pancsolni...

Szoktatok othon pancsolni nagy melegben? /hónapos múlt a babám s ithon szeretném felfújhatósban fürdetni pár óránta kb 5-8 percre, utána krémezném kiszáradás ellen. Az úgy jó nem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Otthon/itthon és óránként.Igen, de benne maradhat akár 15 percet is.
2010. jún. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6hónapos?Tavaly az orvos és védönő kimondottan javasolta a nagy melegben.És fiatalabb volt a babám.
2010. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszike:) Strandra semmiképp nemvinném ilyen korban mert fltem a vegyszerektől. (érzékeny bőrű) S ezért ithon akarom mert én is alig bírom.
2010. jún. 7. 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze csinálhatod így is:) Vegyél (ha még nincs) Cicimacisat:) kb 1m az átmérője:)Iszonyat jó:) Én többet is benne hagynám a helyedben ha nem túl hideg a víz:)))
2010. jún. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: MILYET??

Én is most szeretnék venni valami pancsit, az erkélyen pancsolhatna a babám.

2010. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tavaly a rossmannban lehetett kapni, micimackós az alja és lila...nagyon jó,pont elég 1 évig:)volt kb egy ezres:)
2010. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ilyet én is akarok! :D Gondoltammár a kádra is de attól hisztiroham tőr rá, nemtom miért.
2010. jún. 7. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!