Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha 5 után viszed ki 2 évesed,...

Ha 5 után viszed ki 2 évesed, full árnyékba, akkor is bekened fényvédővel?

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
persze,biztos ami biztos!
2012. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy fa árnyéka, mert ugye az szűrt fény, vagy mondjuk egy tíz emeletes ház árnyékába? Valamint függ még a baba bőrétől, mennyire fehér, érzékeny.
2012. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi 6 után szoktunk kimenni,és nem kenem be. Ha fontos dolgunk van és ki kell menni hamarabb(persze nem délben) akkor bekenem.
2012. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most készülök kivinni a kertbe 2 éves lányomat pancsizni,a hát teljes árnyéka a kertre vetül,tehát nem szűrt napfény...nagyon jó bőre van,gyönyörű,hamar barnuló,nem leégős...viszont ekcémára hajlamos és ezért nagyon kerülném a napvédő szereket:(...itt vacillálok,hogy mi legyen...
2012. júl. 4. 16:35
 5/12 A kérdező kommentje:

szóval

...ház teljes árnyéka...

2012. júl. 4. 16:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem kenem be.
2012. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen, be szoktam kenni akkor is.
2012. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ház árnyékába, ha tényleg nem süt oda a nap, szerintem nem kell. Egyébként milyen naptejet használsz? Ilyen esetekre lehet érdemes lenne tartanod valamilyen természetes olajat. Van amelyiknek van napvédő tulajdonsága is és ekcémás bőrre is jó. Már nem emlékszem, melyik olaj jó, de ha érdekel és nem találsz semmit infót, szívesen megkeresem neked.
2012. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)

Kozmetikus vagyok,így a kencékkel nagyjából képben vagyok...Olyan kis manócskám van,aki nem nagyon visel el magán semmi olajat ,krémet:(

Fürödni is 100% os oliva szappannal fürdetem születése óta...

2012. júl. 4. 16:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor te képben vagy. Én is olíva szappannal fürdök, nagyon szeretem. Az olaj meg csak egy ötlet volt, de ha nem bírja elviselni, akkor nem jött be.
2012. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!