Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon agresszív, hisztis,...

Nagyon agresszív, hisztis, szófogadatlan három és fél éves kislány. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
3 éves koráig,sőt valamivel tovább is itthon maradtam vele, de most már lassan két hónapja újra dolgozom, két műszakban... a párommal váltó műszakban! Amióta vissza mentem dolgozni, kezelhetetlen a lányom...Már nem tudom, mit tehetnék! Hisztis, sikít, verekedik, olyanokat mond, hogy agyon verlek ( nem tudom, ezt is hol hallhatta, talán oviban? ) Már nem sokáig bírom...
2012. júl. 6. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Neki is meg kell szokni az új helyzetet eddig az övé voltál egész nap most oviba kell járni és gyakran 'eltűnsz' nem érti mi történik és az új helyzetben stresszel.

Az átállás téged is megvisel, legyél vele amennyit lehet és beszélgess vele sokat az új helyzetről.

2012. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, beszélgess vele, Ő már megérti, ha az Ő nyelvén mondod neki, hogy muszáj lemenned. Ha teheted vidd be 1-2x magaddal a munkahelyedre, hogy lássa hol van anya ha dolgozik.

muszáj bírnod, mert ha elszakad a cérna nálad, akkor a lányod még inkább reagál majd rá, és még rosszabbá fajul az egész...Ő most így reagál rá, hogy "elvesztett" téged...nehéz időszak, de amikor otthon vagy, legyetek kettesben, aktívan legyél vele, hagyd a házimunkát, érezze, hogy most ez az Ő ideje, és csak az ővé vagy...

Kitartás!

2012. júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen játssz és beszélgess vele minél többet de ha már kicsit lecsillapodott jó ötlet a játszótér játszóház és olyan helyek ahol a gyerek a társai közt van és te is ott lehetsz vele.De csak akkor ha már nem verekszik.
2012. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!