Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális hogy mindent a...

Normális hogy mindent a lábával fog meg?

Figyelt kérdés
kislányom 8 hónapos. kb 1,5 hónapja mindent a lábával fog meg.Labdát, játékokat, sőt még a cumisüvegét is a szájába teszi a lábával.
2012. júl. 7. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Első olvasásra, nagyon aranyos lehet. Az én lányom is felfedezte a lábát, kb. ilyenkor,de ennyire ügyes nem volt, hogy szinte mindent meg tudjon fogni is vele. Nekem szopta a nagylábaújját, nagyon vicces volt. De viszonylag gyorsan megunta, kb. 1 hónap. Én nem aggódnék ezen annyira, ezzel a fogó mozdulattal erősödnek a talpizmai, kevésbé valószínű, hogy lúdtalpas lesz. (Nekem annak idején a lúdtalpamra javasolták, hogy így erősítsem a lábam, hogy papírzsebkendőt, meg a apró tárgyakat próbáljak felvenni lábbal, ezért mondom ezt). Ha meg járni fog tanulni -már az sincs olyan messze- akkor meg inkább a kezét fogja használni szerintem, és felfedezi azt is.
2012. júl. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kezét mennyire használja? Ha csak a lábait használja fogásra, az szerintem gond. Ha a kezeit is rendesen használja, akkor nincs baj.
2012. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!