Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányszor adjátok rá a gyereket...

Hányszor adjátok rá a gyereketekre az úszópelust, ha alkalmanként 30-50 percet van rajta?

Figyelt kérdés
Milyen márkájút használtok? Aki többször ráadja, csak meleg vízbe kimossa és megszárítja?
2012. júl. 7. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én egy pelust csak 1x adok rá. Huggiest használunk.
2012. júl. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer adom rá, igaz mit ha strandolunk akkor kb 2 órát rajta van. bababoltban veszem darabra, a márkáját nem tudom.
2012. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyszer, akkor is ha csak 15 percet van rajta, akkor is ha 2 órát. Hallottam, hogy meglehet szárítani, de még nem próbáltam. Kilötykölném és kitenném a napra.
2012. júl. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Napra kiteszem,megszárad,egész napra kitart egy-persze ha nem kakil bele.Mivel ez az úszópelus dolog csak egy nagy humbuk-hiszen teljesen átázik,kiázik belőle a pisi,nem látom értelmét cserélgetni.
2012. júl. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezecskék.
2012. júl. 7. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!