Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtok még harisnyát gyereketekre?

Adtok még harisnyát gyereketekre?

Figyelt kérdés

16 hónapos a lányom, és tegnap még adtam rá,mert vékonyabb melegítőnaciban játszott kinn. Most 20 fok körül van.

De nagyon úgy érzem ideje elhagyni..


2012. márc. 23. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nem adok!
2012. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Á, már nem. Igaz, az enyém 4 éves lesz. De már 16 hónaposra sem adnék.
2012. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezen a héten már nem adtam rá.
2012. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 éves. Nem adok rá már harisnyát. Ha este megyünk valahová, akkor a béleltebb, kicsit vastagabb farmerját adom rá.
2012. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 és fél éves. Nem adok, és sapkát sem.
2012. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, az én lányom 18 hónapos és én adok rá, de vékony harisnyát vékonyabb nadrággal. Kis kalap vagy vékony sapka is van rajta, mivel nálunk a játszótér nagyon árnyékos, tele van fával, szóval ott nincs még az a nagyon nagy meleg. Szerintem csalóka most még a jó idő, könnyen meg lehet fázni, a szél is gyakran fúj. Ráadásul a játszón azért leül a homokozóban, csúszdázik, leül a földre, szerintem elfér rajta, amúgy soha nincs melege.
2012. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!