Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyenek ezek a melegíthetős...

Milyenek ezek a melegíthetős plüssök fülfájásra?

Figyelt kérdés
Érnek valamit? Hol lehet kapni?
2012. júl. 8. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én a rendes melegítőpárnát javaslom, az folyamatosan tart egy adott hőt, vékony párna mosható huzattal, betehető a rendes párna alá, felnőttnek-gyereknek egyaránt jó. (Hasfájásra is használtam, szülés után remek volt)


Ilyesmi van nekünk is, csak egy régebbi verzió.

[link]

2012. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk a hasfájásra bevált a cseresznyemagpárna, mikróban lehet melegíteni 1 perc alatt.A DM-ben vettem 1000ft volt.lehet hogy jó fülfájásra is.
2012. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi, hát 10 ezerért tuti nem fogok ilyet venni.:)

Szerencsére nagyon ritka az ilyen problémánk.:)

2012. júl. 8. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze Te tudod. Mi azt hiszem 7-8000-ért vettük.

Én nagyon szeretem, hogy van egy ilyen a háznál. Férjemnek volt egyszer gyomorgörcse, arra is szuper volt, no meg ha lányod van, akkor menstruációs fájdalomra is jó, meg bármikor bárkinek, ha valamit melegíteni kell.

Igazából ez hosszú távú beruházás tényleg, de ha épp nincs rá keret, megértem.

2012. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyereknek kellene? Mennyi idősnek? Fülfájásra kb 4000 FT körül lehet kapni DR Somi féle gyógysapit, az praktikusabb, mint a plüss, ha csak fülfájásra kell, mert így szabadon mocoroghat a gyerkőcod. A fül-orr-gégész szerint nem sokat ér, mert arcot nem melegít, de nekünk bevált, mert szépen elindult tőle az orrából a váladék, és a fájdalmat is csökkenti.
2012. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 zusomJe válasza:

Villanypárna fasza, ha sajnálod rá a pénzt, akkor sót is melegíthetsz és rongyba csavarod, plüssről nem nagyon hallottam.



nem mindegy, hogy mitől fáj a füled. Nekem Külső fül gyulladásom szokott lenni, arra jó a melegítés, de volt olyan, hogy egyszerre volt külső- és középfül gyulám... külsőfül gyulladásnak nem tesz jót a melegítés!

2012. júl. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!