Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti is szomorúak voltatok,...

Ti is szomorúak voltatok, mikor bölcsiből oviba ment a gyermeketek?

Figyelt kérdés

Kislányom magánbölcsibe jár, 3 éves lesz augusztusban és felvették oviba. Ő már kezdetektől szeretett bölcsibe járni, sok barátja van.

Az oviba ahova jelentkeztünk senki nem megy a csoportjából.

Én meg néha elbőgöm magam, hogy ott kell hagynia őket és még csak nem is fogja igazán megérteni. Tudom, hogy ezen minden gyerek átesik, de akkor is kivagyok tőle.

Viszont a 60000 Ft havonta elég megterhelő.


2012. júl. 9. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár nálunk nem magánbölcsi volt, de szerette a lányom. Viszont szívesen ment oviba is, így eszembe sem jutott szomorkodni. Viszont gondolom mit érezhetsz (én is utálom a változásokat) ami fontos, hogy próbáld magad túltenni rajta, ha ezen rágódsz akkor a lányod megérzi (még ha nem is mutatod). Gondolj arra, hogy ebben a korban még nem köttetnek olyan szoros barátságok így nem nagyon fogja megviselni, ha nem látja a társait. Az oviban meg biztosan szerez új barátokat.
2012. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 alaszka ***** válasza:
Az én lányom állami bölcsibe járt, de én is szomorú voltam kicsit...Mert még maradhatott volna egy évet az ovi előtt, viszont a váltáson úgyis át kellett esnünk, így a korábbi időpontot választottuk. De hamar megszokta az ovit, és mostmár középsős lesz. :)
2012. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A magánbölcsit csak azért írtam, mert ott általában kevesebben vannak, nálunk 8-an egy csoportban.

Én is államiba adtam volna, ha felvették volna.

2012. júl. 9. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!