Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kb mennyi folyadékot iszik a...

Kb mennyi folyadékot iszik a gyermeketek? Eszik valamennyit? Mert az enyém igen nyögve nyelösen alig alig pár falatot de inni böven iszik! Mit iszik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizet. Ha viszont nem eszik, akkor mindenféle rostos gyümölcs és zöldséglevet.
2012. júl. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem igazán akar enni, csak inni.

Tegnap strandon voltunk.

Rggelire fél hamburger, hol ott simán megeszik egy egészet!

Ebéd 1 palacsinta, 2-3 bevág ha nincs ilyen meleg.

Uzsonna, pár mini fánk, pedig legutóbb megette az egészet, vacsi fél adag hasáb krumpli, hol ott az egészet bevágja!


Szombaton sem evett valami jól, reggelire 2 falat pizzát csiga, pedig az egészet megeszi, brokkoli püré volt pestos csirkecombal ebédre, fél adagot evett ebédre, fél adagot vacsira, pedig azt imádja!


Ma reggelizni nem akart, kínáltam tejszelettel, az sem kellett, csak 1 pohár kakaót ivott, és utánna még 3 dl bodza szörpöt lehúzott.


Próbálom a kedvenceit főzni, ma csinálok palóc levest.


De mondjuk én sem kívánom annyira a kaját, csak innét és innék!

2012. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar enni,csak joghurtot.Inni iszik gyümölcslét,vizet.

Majd ha nem lesz ilyen meleg bepótolják az evést:-)

2012. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémek rengeteg vizet isznak, meg reggel-este hideg kakaót. Enni egyik sem akar, egy kis gyümölcsöt, joghurtot, pár szem sült krumplit ettek tegnap egész nap. Megértem őket, ebben a hőségben nekem sincs étvágyam, nem erőltetem őket sem.

Ma viszont palacsintát sütök, abból tuti esznek valamennyit, mert imádják, így azért kaja is kerül beléjük. Ha mégsem, éhen csak nem halnak pár nap alatt, utána meg csak jön valami kis enyhülés...

2012. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom eszik a meleg ellenére is, de iszik is rengeteget.

Enni elég rendesen szokott, annyi, hogy a reggeli kimarad, csak tejet kér, de így tizoraizik, az meg eddig nem volt.

Inni vizet meg teát szokott, általában több, mint egy litert naponta. Plusz a reggeli-esti tej.

2012. júl. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inni iszik, vizet, tejet, tegnap a nagyikájától kapott egy kis kubut,még most se itta meg, és egy almalét, azt iszogatja. Enni szinte semmit, ma eddig egy fél péksüteményt és négy kanál krumplipürét evett. Hároméves.
2012. júl. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3,5 éves. Napközben enni szinte semmit nem eszik, maximum az ovis ebéd utáni sütit (illetve itthon egy kis gyümölcsöt). Szegény óvónők már kétségbe vannak esve, de kitartóan próbálkoznak. Este (10 óra felé) viszont szó szerint fal.

Inni viszont rengeteget iszik, általában vizet, de van, hogy hígított gyümölcslét, szörpöt (épp csak pár csepp szörppel).

2012. júl. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 éves lesz a fiam,szerencsére eszik rendesen.inni itthon bölcsibe indulás előtt 2 deci tej,délután 2 deci almalé és 2-4 deci víz,meg még éjjel is két deci víz.a bölcsiben is iszik rendesen.

ma uzsonna után míg hazaértünk bevágott egy kismackót,meg még itthon egy jó nagy tálka felkockázott dinnyét.

2012. júl. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!