Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova vigyem 2 éves kisfiamat...

Hova vigyem 2 éves kisfiamat bőrgyógyászhoz Budapesten, ha holnap kell menni?

Figyelt kérdés
Van olyan, ahol nincs várólista és rögtön megnézik a gyereket?
2012. júl. 9. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

de hanyadik kerben laksz?vagy hova vagy bejelentve?ott latnak el!attól függ sürgös-e?

vagy fizetöshöz tudod elvinni.

2012. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

5. kerületben lakunk. És elég sürgősnek tűnik.

Végülis magánhoz is elmegyünk ha más nincs, de előbb megpróbálnám a normál utat. Viszont magánt sem ismerünk.

2012. júl. 9. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Csepel
2012. júl. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A háziorvostól kérj beutalót sürgősségivel, olyankor rögtön fogadnak az sztk-ban.

Viszont leírnám a személyes tapasztalatom. Nagyon sokat szenvedtem a bőrömmel. Rettenetesen ekcémás volt, mindenhol és mindenre kijött. Voltam sztkban, bőrklinikán, még az immunológián is kivizsgáltak. Sehol nem tudtak egy normális krémet adni. Elmentem magánhoz és pikk pakk elmúlt az ekcémám. Ezzel csak azt akarom írni ha nem javul a helyzet, érdemes magánhoz fordulni.

2012. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!