Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermekorvost keresek Budapest...

Gyermekorvost keresek Budapesten, aki házhoz jön?

Figyelt kérdés
Természetesen magánt, tudtok ajánlani valakit esetleg, aki nagyon jó a szakmájában?
2012. jún. 27. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk őket ajánlották (még nem volt szükség szerencsére arra, hogy kihívjuk őket, de többen dicsérték őket):

[link]

Van 24 órás szolgálat, ha kell kijönnek bármikor.

2012. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, Én is kerestem és csak őket találtam. Egy hétvégi ügyeleti házhozmenetel 30 ezer ft, a hétköznapi 20 ezer. Ebben a vizsgálat is benne van azt hiszem.. úgy emlékszem.


Hívd fel őket... szívesen tájékoztatnak.

2012. júl. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ajanlott linken talalhato szolgaltatas tenyleg nagyon tuti, bar en meg nem hivtam ki oket, csak voltam naluk. Azert az a hazhoz menetel az attol fugg, hogy hova es miert. A linken szereplo egyik doki az unokatestverem es ertelemszeruen a gyerekemet is latta mar tobbszor is, de mivel mi Pest kulkeruletenek is a legutolso utcajaban lakunk, igy o ajanlotta, hogy a kozelben is legyen egy gyerekorvosunk, mert toluk hozzank nagyon messze van es nem biztos, hogy kijonnenek ill. idoben kiernenek. Egyebkent nagyon korrektek. Bar azt kicsit furcsallottam, hogy miutan kiderult, hogy a gyerekemnek nem hasznalt valami, nem visszahivtak, hogy megnezzek, hogy romlottak-e a tunetek, hanem csak postan egyszeruen kikuldtek egy receptet egy erosebb gyogyszerrol. Ha csak gyogyszer utanpotlas kell, akkor nagyon kenyelmes ez a postan receptkuldes, de a mi esetunkben eppen az okokat probaltuk kideriteni es szerintem jobb lett volna, ha latjak a gyereket. Anyagilag huzos araik vannak, de aki megteheti, annak ajanlom.
2012. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyon hasznos info, koszonom szepen! Jo tudni, hogy van 24 oras ugyeletre is lehetoseg. Egyebkent, hozzank jar ki orvos, csak nem mindig lehet elerni, sot. Igazabol, azert jo, hogy nem kell pl. oltasra sem bemenni, kijon, de betegsegekkor is jon, erre szerettem volna valakit, profibbat. Ha beteg a gyerek nem szivesen megyek el a rozsakertbe vele, persze autova. megoldhato. Azt tudom, hogy fontos esetben a Telkit is lehet hivni pl., kihivnak egy gyerekorvost a korhazba akar ejszaka is es ugyanugy bent lehet maradni. Persze, nem olcso.
2012. júl. 9. 23:59
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem ügyfélkártyám van a Svábhegyi Gyógyintézetnél, így ingyen kijönnek - persze csak sürgős esetekben, de volt már rá példa :(

Ha jól tudom, 15 ezerért bárkihez kimennek Budapesten.

2012. dec. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 HnéKati válasza:

A Svábhegyi Gyógyintézet nem 15 ezerért, hanem 17.500 Ft-ért jön házhoz, és ebben benne van a vizsgálat + a kimenetel költsége. Itt találtam meg a leírást: [link]


Egyébként Őket én is csak ajánlani tudom!

2013. jan. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!