Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan zajlik az ovis jelek...

Hogyan zajlik az ovis jelek kiosztása? Mindenki rárabol, és aki kapja marja? Megy a harc a legnépszerűbbekért?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok a kérdés fajsúlyával, csak érdekel... Fiam szeptembertől ovis.
2012. júl. 13. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk a megmaradt kb. ötből lehetett választani, valamint közölte az óvónéni, hogy kitalálhatok bármit, amit le tudnak rajzolni. (Meg én is kb. kétszázszor az ovis cuccokba.) De az én gyerekem augusztusban kezdte az ovit, a roham előtt :)
2012. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nálunk az oviban úgy volt hogy a fiúk fiús a lányok lányos jeleket kaptak és a szülői ért. mondták meg kinek mi lesz a gyerek jele. ha nem tetszett pl. mert bonyolult volt lehetett cserélgetni akkor ott átjavították .


a bölcsiben meg úgy van hogy aki leadja azt kapja autómatikusan az akkor belépő kisgyerek .

nincsennek népszerü jelek a legtöbb nagyon egyszerü .


szv. a személyzet osztja és a szülő ha akar elcseréli.

2012. júl. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk májusban volt a szülői, elmondták, miből lehet választani (akik mennek suliba, azoknak a jelei lesznek szabadok ugye ősszel - vegyes csoport). Aztán lehetett stoppolni. Harc azért nem volt, mindenki normálisan állt a dologhoz. Esernyőt választottam a fiamnak :)
2012. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz az én fiam bölcsis lesz novembertől, de nálunk is úgy volt, hogy a szülőin mondta a gondozónéni, hogy mik a szabadok és aki kapja marja, sajna amit szerettem volna az lestoppolták előlem :) de azért nem akadtam ki, végül is az lesz a jele a fiamnak ami az enyém volt az oviba :)
2012. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk az első szülőin letettek egy lapot egy asztalra, rajta a jelek és alá kellett írni a gyerek nevét, igen, tulajdonképpen aki kapja marja alapon. Vehemensebb anyukák előnyben! :D

A jelek kb fele alatt már eleve volt név, mert a kinek a nagyobb tesója oda járt/jár vagy szmk-s anyukája van, annak az óvónők már előre beírták.

2012. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is a felszabaduló jelek voltak ugyebár. Volt, mert a 0. szülői már meg is volt, akkor mondták el a tudnivalókat.


A bölcsisek ha felszabadult a jelük és szerették volna megtartani, akkor megkapták automatikusan. Szerencsére nem volt ütközés :) Így mi maradtunk, mint ahogy a kispajtás jele is. Minek variáljunk, a gyerek megszokta, a törcsibe-ágyneműhuzatban már benne van.


A maradék fel lett sorolva és stipistopi alapon ment. Aki előbb jelentkezett azé volt :) Egy kislány ikerpár is lesz, nekik piros és fehér virág lesz a jelük.

2012. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk júniusban volt nyílt nap a leendő kiscsoportosoknak. Addigra már tudták, hogy melyik jelek szabadulnak fel, kik mennek tovább középsőbe. Ezek közül lehetett választani érkezési sorrendben. Utána minden gyerkőc kapott egy kis katicabogarat ábrázoló figurát (kindertojás tojásából, papírból és hurkapálcából elkészítve), mivel a kiscsoport a katica csoport, amin rajta volt a jele. Azóta is megvan, pedig már 3 éve volt :)
2012. júl. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!