Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hosszú utazás során (pl...

Hosszú utazás során (pl nyaralás) autós dvd bevált a gyerekeknél?

Figyelt kérdés
Indulunk nyaralni ( 3 és másfél éves) gyerekekkel.Főleg a pici nem nagyon szeret sokat autózni.Érdemes lenne hordozható dvd-t venni??
2012. júl. 13. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
ha a mese leköti akkor szerintem jó ötlet. Ha csak 1 órára is de annyival több nyugi van és annál gyorsabban telik az út.
2012. júl. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El sem indulnánk nélküle:) még én is nézem vele a meséket rajta!
2012. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiaim nem nagyon bírják az autókázást,ezért hosszabb utakra nem hagyjuk itthon.Amikor tavaly mentünk a Balatonra,akkor reggel kellett indulnunk,így a kisfiam(akkor még csak a négyévesem volt meg)elég nyűgös volt.Sírt,hisztizett,de gyorsan beraktam a mesét,nézte fél órát,és bedobta a szunyát:) Végig aludta az utat.Utána egész nap egy kis energiabomba volt:)
2012. júl. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :))

Akkor mi is beszerzünk egyet.

2012. júl. 16. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!