Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Több órás buszút idejére...

Több órás buszút idejére adnátok pelenkát régóta szobatiszta, három és fél éves gyerekre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is. Ez szerintem olyan, mint ha te magad pelenkát húznál hosszú útra...


Legalábbis az én 3,5 évesem biztos nem pisilne a pelenkába. Ha elmegy indulás előtt, akkor azért több órát kibír utána.

2012. júl. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem. Ha több órás út itt gondolok 3-4 -re. Azokon a buszokon már van WC. Rövidebb út előtt meg pisiljen.
2012. júl. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

A busznak x időnként meg kell állnia2óránál több időt igénybevevő utazásnál, akkor lehet pisiltetni őt is.

Nehogymár, belefeccöltél több heti türelmet, takarítottál utána, alig vártad h megtapsoljátok az első pisit a bilibe...és ezt feladnád egy buszút miatt??:))

2012. júl. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a vonaton úgy csináljuk, hogy amikor pisilnie kell, akkor ráadom a pelust, majd ha kész, leveszem róla. Sajnos nem pisil a vonat wc-be, mert nagyon hangos, fél tőle. Nálunk így bevállt. A buszon szerintem pisilne, az nem különösebben zavarná.
2012. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam pont egy éve szobatiszta, és nem hiszem, hogy rá tudnám venni a pelusra, illetve pelusba pisilésre. Mondjuk ő hihetetlen hosszú ideig vissza tudja tartani a pisit.
2012. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

:) Ezen jót vidultam. Elképzeltem az én alig 3 éves lányomat (aki 2 éves korától nappalra és éjjelre egyaránt szobatiszta) hogy fel kéne vennie a pelust buszozás miatt.


Hát azt hiszem őrjöngve dobná utánam, hogy rakjam a tudom hova, de rá ne. Már amikor beszélünk róla, hogy babaként pelusa volt, dühösen toporzékol, hogy nem baba, kislány és nem kell pelus.


Szóval előtte pisiltesd meg és ne adj rá. Miért nem bízol meg a gyerkőcben? Mi is buszozunk a rokonokhoz, van amikor több, mint 2 órát, sosem volt gond.

2012. júl. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem se add rá. Ügyesek ezek a gyerekek. :)

A lányommal pont abban az időszakban kellett egy hosszabb autóutat tennünk, amikor leszokóban volt a pelusról. Elővigyázatosságból ráadtam, hogy ha esetleg elaludna, akkor ne legyen baleset, de már akkor nem volt hajlandó a pelenkába pisilni.

2012. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én már a 2,5 évesemre sem adnék, aki két hónapja szobatiszta. Bízom a képességeiben, tudja tartani. Előtte pisi, kaki, ha több óra, a buszút, akkor vagy van rajta wc, vagy megáll pihenőnél.

Vagy ha nagyon izgulnál, akkor eldobható papírbilit vinnék. (bár még nem láttam, csak tudom, hogy lehet kapni)

2012. júl. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mayra ***** válasza:

Nem. Dmbe van papir bili ha attól menyugszol, de a buszt is meg lehet állítani tapasztalatból mondom :-).

Lányomnak sikerült ..

2012. júl. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!