Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 évesnek úszógumi karúszóval...

4 évesnek úszógumi karúszóval vagy mellény? 3 évesnek beülős vagy sima úszógumi-karúszó?

Figyelt kérdés
itthoni medencében ugrálnak,csúszdáznak. ősztől tanulnak úszni. tavalya balcsiba csak bokáig jöttek,medence se érdekelte őket,de most vízimádók lettek
2012. júl. 14. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Úszógumi-karúszó mindkettőnek, vagy csak úszógumi, de olyan, aminek szűkebb a belső karimája.

A beleülős már kicsi a 3évesednek. Arra gondolsz amiből kilót a lába, vagy az a csónak amibe csak beleül és nem éri a víz?... A fiam 2évesen majd kiesett abból a beleülős lábkilógatós csónakból, az már nagyon ingott, nem volt biztonságos.

Mellényt, gumit, karúszót elég jól áron lehet már kapni nagyobb márketekben, szerintem érdemes beszerezni egyet-egyet, és kipróbálni a gyerkőcöknek melyik jobb.

2012. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Négyévesemnek már tavaly óta csak úszógumija van. Mellénybe biztos nem öltöztetném be, viszont az úszógumi neki bőven elég karúszó nélkül is, nagyon jól tudja, hogy hogyan ne csússzon ki belőle - nem lehet kicsúszni se olyan egyszerűen, leginkább csak szándékosan tudom elképzelni, annál meg azért több esze van már :)
2012. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

pont most láttam egy videot ahol a gyereken karúszó+úszógumi volt, olyan 4 éves forma, hát én jót derültem mikor felállt a vízben és a derekáig ért :D

kicsit túlzás, bőven elég mindkettőnek az úszógumi, 2,5 évesem csak úszógumival megy be egyedül a 170 mély vízbe, ki is tud jönni, persze ott vagyok ha baj van akkor ugrok de semmi gond nem volt még ebből :)

a mellény úszni tudóknak sem jó, előrebukik benne, az inkább arra jó ha hajókáztok, mégis van egy biztonsági mellény rajta.

enyém legalábbis belefejel azzal a vízbe :)

2012. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is vagy sima úszógumi, vagy karúszó. A kettő együtt felesleges, és a beülőshöz is nagy már a 3 éves. Vegyél mindkettőt, próbáld ki, hogy melyiket szereti. Nekem a lányom és a fiam is 1 éves korától csak karúszót használ, az úszógumit soha nem viselték el.
2012. júl. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Anya1 ***** válasza:

Karúszó úszógumival nagyobb vízbe,kicsibe amelyiket jobban szereti.

A beülősből van egyébként 6 éves korig is jó méretű is,ha abban érzed biztonságban akkor az.

Én egy nagyon okos,fegyelmezett kislányt láttam majdnem megfulladni azért mert nagymedencében kicsúszott az úszógumiból...simán magastartásba tette a kezeit egy pillanatra,el is merült ahogy illik.

Nem volt vidám látvány.


A 170 centis vizes 2.5 éveses írás fentebb vagy kamu vagy simán veszélyeztetés...


Amikor már olyan nagyon okos és ügyes a gyerek akkor meg kell tanitani úszni tavasztól kezdve és akkor meg egyik sem kell neki ,az a legjobb, de ez úgy 5-6 éves kortól várható csak el és akkor sem nagyvizben csak strandon megbizható a gyerek akármilyen tündibündi és okos.


A legjobb egyébként a speciális úszómellény,nem ezek a felfújtak bár ez is jobb mint a semmi (nagyvizben).

2013. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!